Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üléspúp hajtású gixi
nem láttam még érdekes újítás.
Csimbikém ha vígasztal ma én is ráfáztam kiégett a tojon az első izzó
Már egy hete megvettem bele de még nem cseréltem ki. persze este megállít a fasz és 5000-re büntet érte. Mondom ezért nem is lehet büntetni. Elindultam kiégett és kész. Valamit magyarázott majd meguntam aszt felhívtam a főnökét történetesen a cimbim, úgyhogy el lesz sikálva.
De az izzó 1300 ft-ba került Nekem se kicsi a károm együtt érzek veled
az a csatorna cső ami a sufni oldalának van támasztva
micsoda?
okés köszi
ugy is eladod
Tettszett neki:)
Szeki!

Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül az Akra rendszer?
F modellre milyen láncot vegyek ? 525 vagy 530 ? vagy mi a tapasztalat ? Természetesen szettre gondoltam.
egy új lánc szett kb 45 ezer forint plusz szerelési díj
egy blok 100-150 ezer között plusz szerelés plusz üti szét a hátulját
egy levágott láb na az megfizethetetlen mérlegelj
Teszi a dolgát 1-2 3 szabályzásig na az igen az ott van !
Nekem előtte Suzuki GSX 600F volt ami a boci elődje ami 85 le,1988 évj...
Nem volt egy nagy erőgép, 210 volt a max amit tudott..

Ez ahhoz képest a "hű bazdmeg" kategória.

Nekem bôven elég lesz ez:)
Mondjuk 100 nál nem is mentem ma többet mert mögöttem volt az asszony, de mikor 6.-ban odahúztam meglepődve tapasztaltam, ahogyan megindul..
Srácok mit ajánlotok 3 éve ugyan az a lánc van a motoromon picit 2 helyen nyúlott 32 ezerrel vettem most 51 ezer van benne,szabad ebbe még belehajtani pár km ert vagy ne tegyem mert ugy járok mint csimbi a fogas kerekek tökéletesek.
igaz igaz
Akkor van két év előnyöm
Mindenhez hozzá lehet szokni...egy 600-ast sem lehet utcán kimotorozni, szóval ne így nézzük
El ne hidd nekem 4 dik éve,hogy meg lesz s bőven elég a kiss gép ezt sem tudod kihasználni köz úton meg pláne de 280 nál már érzem a motort azt mondják rám nem vagyok normális
de még,hogy hogy
Anno amikor megvettem nekem is csőlátásom volt minden egyes gázhúzásnál Majd hozzászoksz és elmúlik, aztán már egy ezredes után fogsz vágyakozni
Szép estét mindenkinek.

Ma volt alkalmam menni a vassal elsőnek többet mint egy utca próba kör.
A tapasztalatok a következők:

Aztakurvaistenitdekibaszittulnagyonmegy!
hát nem tette a rohadt
ez se kutya
Csimbi bazz!
Még jó hogy téged oda nem baszott. Nem volt szerencséd. Szépen békében is távozhatott volna az a lánc.
feszült az most lettem