Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha nem sikerül ki kalapálom a búráját.
én már mondtam neki, azzal hogy kalapáccsal oda üt neki az kevés lesz. itt is préssel nyomják a végkúpokat. de vesszek meg szerzek neki egy kúpot hogy kalapáljon
Az a baj ez mélyhúzott! Ilyet nem nagyon fog csinálni senki! Ehhez komoly szerszám kell!
Mi a baj vele?
Beszéltem haverral rozsda mentes anyaggal dolgozik s azt mondta nem tud ilyet csinálni mert ezt prés géppel csinálják
csak a vége a kup
Pontosan mi kellene neked ? kép vagy méret rozsdamentes anyagból jó lenne ?
a fene tudja ki az........beszéltem már egy jópár emberrel,de mindenki huzószkodil egy kis lemez kalapálástól vagy olyan árat mondanak hogy egy dobot lehetne venni Raptorék még a telefont se veszik fel nem hogy emilre válaszoljanak
Cigányoknak jóóóóóóóóó
Cigánytuning kamu karbon fóliával?
Szia tudtál beszélni a Mastekes sráccal nekem ő csinálta a dobot 10 km re lakik tőlem.
mintázgatok
te már ittál!
papa nem megy minden azonnal karika csapásra.
ha tudok segítek, ha nem rajtam múlik akkor hiába verem a seggem a betonba akkor sem fog előbbre jutni.
Nem jobb.
kilaméter hosszu seggalatt fényes csüüüüüü jobb?
Majd lesz valahogy
Majd valahogy lesz
Lesz majd valahogy
Lesz valahogy majd
Valahogy majd lesz
Valahogy lesz majd

Majd lesz valahogy. Ez az ár amiért hirdetem = a megtartásával.
Vágyakozni mindig fogok másik iránt. Ha meg lesz a zx10r akkor lehet S1000r -ért fogok sóvárogni.

Majd lesz valahogy. Nagyon nem idegesítem ezen magam. Örülök hogy van. Ez már vígan csak plusz az életemben. Másnak kenyérre nem jut sajnos.
Szerintem ez nagyon csúnya Bogyó. Sorry
nem adja éééééééééééééééssssssssss nem adja magába
próbáéltam már felvenni a kapcsolatot RAPTORÉKKAL,de se telefon,se emilre nem válaszolnak,komlpetta kipufcsikat adnak állitólag,benned bizok még,vagy a Mastek gyerekbe,de noszogatni kell beneteket
nekem is,de ez van rajta,annó vettem én 70-ezerért Akrapovics karbont,de,de.....rájöttem hogy nem éri meg annyi pénzeket adni akármilyen vacokért,ugyhogy nem veszek kipufcsit de a bódiszod azt meg várom, na......akkor,tehát,adott egy triovál Raptor,és nem hiszem el hogy nincs egy emberr ebben a csöves országban,aki csinálna nekem egy ilyesmi véget(a képen szarul van felrakva)ugyan is nekem ugy tetszene,ennek a dobnak semi hangja sincs,pedig már elvágtam 40 centire,szóval,huzok bele egy 70-80-as perforáltat,gyapot,kupvég,oszt had szóljon.........na lesz vagy nem?