Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudor?

na mi lett lemondasz a sárvédőről?
nem kell félni tőle , így képen szépen mutat. viszont ha nem csak fel és be kell csavarozni a helyére hanem .......................... akkor lehet vakarni a víztornyot hogy miként tovább. nekem eddig nincs rossz véleményem róluk, csak nem méretpontosak. mint pl a plexik. vagy a pofásan mutató tükrök addig a pontig míg nem akarod állítgatni. szeretnek a pilóta kezében maradni vagy 200-nál automatikusan behajlanak
Szekibá,nem kell a hátsó sárvèdö Bàtszitól,ad el ha Tudor a katalizatort
köszönöm. kűdgyed ! alapanyag lesz belőle.
így van, már szerintem az usa elnökét is másolták. gyártanak -es lámpát is. erre azt tudom írni hogy egy ember berendelt pár japán motor lámpát cshájnából utángyártottba, mikor az első szerették volna beépíteni akkor jött a motorépítés : vagy a fejidomot vágják szét vagy a tartót hajtogatják át. rendeltek kínai fejidomtartót, mert az eredeti az drága, sztán hívogattak hogy nem is áll benne a lámpa meg olyan gyenge az egész , nem tartozik ehhez még valami más merevítés ?
döntés a tied. kawaszeki@freemail.hu -ra irj ha érdekel.
Mit akarsz a törött lámpával Szeki?Adok neked én is egyet,ingyééé!Mondjuk az törött rendesen!Biztosítózni viszont még jó lehet valakinek..
Jaa igen! Az érték is számít! Mennyit akar visszakapni a feladó!
60ezres akrapovicsra 5ezret kért a postás néni
Váznyúlvánnyal együtt igen!
Az F széria hátsó faridomját feltudom tenni az E szériára?
Elméletileg egy haverom érdeklődik a 6-os iránt (Ákos)
általában 2000- 2500 között szökött lenni!
akkor viszont a sujtól,és a várható összegtől függ
Utanvetel. Semmi extra. Normal csomag utanvetelesen.
Valószínű érdekelne a lámpa! Egyik ismerősöm azt mondta arany árba mennek a lámpák én ebayen néztem hozzá de hát az kínai... kicsit tartok tőle
pl mint a killer
szerintem jó árban vetted. csak érdeklődtem. nekem is lesz eladó zx9 és érdeklődtem mennyi a limit amiért még megvehetik.
ha érdekel egy gyári eredeti lámpa akkor engem érdekelne a törött lámpád cserébe. egylámpás és kétlámpás is lesz de látszik hogy 500 a limit, ez alatt mennek a sport gépek, e fölött csak nézegetnek. inkább vesznek kis árú javítgatós motort mint hibátlant amire fel kell ülni, esztétikailag műszakilag tökéletes és húzzad a gázt jön a szezon mondat lebeg előtted.
Sztem elég jó árba vettem! Vagy nem igy gondolod? Bár hozzáteszem télleg kell rá költenem, először is műszakilag rendbe akarom hozni aztán ahogy a pénztárcám engedi elkezdem csinositgatni külsőre! Sőt kell bele vegyek egy másik első lámpát mert a bal oldali össze van törve bár használható csak kicsit bután néz ki.
attól függ,utánvétel,vagy sima posta
Egy kipufogodob postazasa mennyibekerul a postan?
Kékben jobb!
lilában jobb
nem... ugyan olyan volt a fényezése mint az övé... csak a fejidom felső része is zöld volt