Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jólvan amúgy nem bántunk én is azt mondom ha apuka leszek mint pipi akkor legyen ott egy tetves motor a garázsba. Még ha egy hónapba egyszer ülök rá de legyen. Mert az kell, kell hogy kiszellőzőn a fejed.
Ezt nem értem. Milyen felette az olaj?
Hát igen. Ilyenkor én is ezt gondolom mint pipi mond....
No de nem vagyunk egyformák.
már csak egy jó szin kell neki
Szeki...........ilyen a belselye
akkor ossze hozuk 1 palyanapot
nagy duzzogva el kisérlek
iden mar lesz ra ido
holnap kezdek megint a siloban
menni akarok a nyaron at UVEG TIGRISHEZ selfit csinalni
valaki esetleg:?
van a tudat hogy ott van
barmikor ha idom engedi,raulok es dzsiiiiii
van 1 komoly motorom ami felett nem "bo" a valasztek
"mindenkinek jarna,de keveseknek adatik meg"
nem kaptam,megdolgoztam erte
ha nincs motivaciod,,,ertelmet veszti az egesz
Ja, 100 fokon, csak éppen ha hajtod nem 100 fokos az olaj, felette meg kb. ugyanolyan már...
akkor hol a bérletipénz mikor az enyimmel kerülgettél fél napokat?
és ezt te írod akinek 15 köbös a cuccolója pénz meg a ...........
Ilyenkor érdemes elkondolkodni az embernek, hogy évente arra a 3 kanyarra nem -e olcsóbb bérelni egyet
Nem kell adót fizetni, alkatrészeket cserélgetni, nincs vele kín, meg baj meg nem foglalja a helyet
Szeki,vétel vétel
akkor hasalj rá a dögre,irány azautópálya,és gyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiititititititiiiiiii
oszt a klimaxod hol jő elő
ja meg nalam van kapuzarasi panik,meg birtoklasi vagy,meg valoszinuleg KLIMAXOLOK is
na itt a cikk
20014 aprilisban vettem
azota sikerult 2000km menni vele
ha igy haladok nem tudom majd eladni mert senki nem hiszi el
amugy meg lexarom
Jövőre ittenkörül lesz az enyém is. Főleg ha 300 korul lesz a benzin.
mna teszek neked egy valós kilométer állást. nem reklámoz figyel- magába roskad- az élet megy tovább.
Enyèm is àllt 2 évet. Tulaja meghalt... még is valós km- er van benne 85 ezer lassan. Ez valós!

Nem vitatom azt sem hogy van egy kettő az orszàgban ami jdlentosen keves kmerrel all. De konyirgom bekem ne mondja senki hogy egy csomo 10 - 16 eves motorba 30 ezer meg 40 ezer van mert nem hiszem el. Jo magyar mentalitas csavarni meg muszerfalat kicserelni....
válaszolok.
erre azt tudom mondani,hogy az én motorom konkjrétan másfél évet ált,ezalatt lejűárt a müszakija,biztositása.......és egy Km-.ert se ment aztán a szervizben közölték,hogy valószinü nem valós a Km-er na?
1

Na erre a cikkre írta valaki ezt a kommentet Én gyakorlatilag erről a témáról nagyjából ezt írtam, talán kevésbé cizellált formában


"Valószínűleg a számmisztika az oka, hogy a külföldről származó használt kétkerekűek rendre 30-40 ezer kilométert futottak, míg a külhoni kocsik éppen egy százassal többet - 130-140 ezerrel az órájukban kelletik magukat a kereskedésekben. A hazánkba a behozott nagy motorok túlnyomó többsége 1995 és 2004 közötti évjáratú, s ez azt jelenti, hogy a 750-es vagy ezres gépet a tulajdonosa csak havi 1-200 kilométert használta, ami napi 3-6 kilométeres átlagot jelent."

Kár hogy csak ilyen "beragadt" cikk sikeredett ide...

Nekem zsinórban sikerült 5-6 olyan koros motort vennem, amikben előrehaladott koruk ellenére sem volt ennél több km. Azt érzem, minél többet írják le ezt az olcsó elcsépelt közhelyet, annál jobban degradálja a Magyar piacot. Nem hiszem hogy ez lenne a célravezető megoldás.

(Èn már személy szerint hányok ezektől a számoljuk vissza évre a futásteljesítményt, valószínűleg azért ez jön ki mert az írók saját magukból indulnak ki...de hogy vannak olyan tulajdonosok akik kapuzárási, vagy birtoklási vágyból betáraztak egy , de akár több motort is, és mivel nem kenyérre kellett, hát nem volt baj, ha 2 évente csak műszakira gurult el vele, vagy még arra sem. Van olyan akinek, mert több motorja, van évente csak egy, vagy két gépet állít forgalomba, addig a többi pihen, restaurálja, felújítja, vagy csak virágot tart benne. Nincs mindenkinek annyira mehetnékje , mint itt oly sokaknak. Meg ha mondjuk befordul a trónörökös az utcába, nem kell mindjárt a szeretett darabot pénzé tenni, hogy kiságy, meg babkocsi , meg családi autó legyen belőle...el fér az 5-10 évet, úgy hogy közben nem bántja senki.)

Jobban szeretném már végre olvasni olyan írók cikkeit , akik motorvásárlás közben igen is igazi kincseket találnak, és elégedettem kattintják eset a garázsra a TUTO lakatot, és fénylő arccal néznek a jövőbe. "