Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szálloda Murauban van és magyar szálloda. 44 euró (13900 Ft) a félpanzió/nap, és 35 euró (11000 Ft) a reggelivel/nap. A táv oda-vissza 1500 km. A benzin kb. 380 Ft, autópályadíj: 8.5 euró (2700 Ft) 10 napra. A szálloda részben a motorosokra specializálódott és 6 csillagtúraszerű motoros utat kínál. Íme néhány kép. 4 éjszaka, félpanzióval, minden költséggel kb: 120.000 Ft (1 fő, 1 motor) még egy fő a motoron + 56.000 Ft.
Oda normális motor is kell.......................szatyor.
gyere velünk........leirom a tervet
Idén én is valami hasonlóban gondolkozom!
Én ithon vagyok most is!
tessék 3 x vagyok . most ti jöttök.........
vagy a net vagy a sport motor gyengélkedik
kanáry mondta enghlisre ott minden nap esik. hasonló ósztria is. egy barát is oda jár hágót hódítani, esik kiadósan ott is.
kanáry mondta enghlisre ott minden nap esik. hasonló ósztria is. egy barát is oda jár hágót hódítani, esik kiadósan ott is.
kanáry mondta enghlisre ott minden nap esik. hasonló ósztria is. egy barát is oda jár hágót hódítani, esik kiadósan ott is.
ez tényleg drága
de ez megfizethetőbb
felpasszintod a motorodra és 700 km simán fogható vele. negyed annyiba lesz. nekem még nem aktuális, még bírom a csutka kormányt.
szeki ha jó idő van mért ne tehetném meg hogy motoral járok dolgozni
mna hová lett a killer?
te csimbi, van egy szép ótód amivel ki tudsz/jársz dolgozni.
de naponta?vagy egy héten 1X? de igy is ugy is kemény
ezt úgy szoktam ha délelőtös vagyok hogy vasárnap olyan 6 fele alvás éjfélig uttána útnak indulok reggel hatra kint vagyok és kezdem a műszakot ha szerencsém van akkor csak 8 órát
uuuuuu,és ezt a 700-at naponta akarod lenyomni?
és ezt minden héten legalább kétszer
nekem munkába járni kel ! meg néznélek mikkor le nyomnál a gixerel egy seggel 700km utána meg még egy műszakot a gyárba
meg Murauba készülünk,oda.vissza 1500km-er,oda is elég lesz a két szatrom
hova a francba készültök ezekkel a dobozos lakókocsikkal? én vettem 2 táskát a suzucskira,meg volt ugye a tank táska,és idén irány Lenygelország-meg mitudomén milyen ország 1600Km-er
Én is gondolkodtam ZZR-ben. 1100-1200 de elvetettem. Nekem többcélú kellett. Igy döntöttem a ZRX mellett.
ezt én is néztem meg volt egy sárga lila de azt szerintem el kelt mert nem látom a hírdetést
van még ez amit néztem

huszadikán ki derül mi lesz! de legkésőbb február húszra meg lesz a lóvém rá és utána lehet jobban nézelődni
Nem PDTDI! Sima TDI!