Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha zizi-d lett vóna, nem is ösmertünk vóna
de mivel nem zizi-s lettél így megösmerünk bárhol
Földváron volt egy ilyen amire ráülhettem.......olyan széles mint egy kihuzható fotel,de olyan kényelmes is
jaaaaaaaaaaaaaaaj,ne sajnáltasd már örökké magad már van utánpótlás,ugyhogy nyugottan meg ölheted magad...........valami motorral
Nekem annó kicsin múlott, hogy nem nagy zizim lett
Bár mindegy az is tört volna a Clión
tény és való hogy jó a béjemvé csak ép egy jó béjemvé árából ki jön három zzr a gpz 1100 nagyon le butítoták
én annó a B -lás előtt mezőberénybe egy ilyet néztem meg, de nem fogott meg valahogy.
én meg rosszat hallok róla. pontosan egy ideje semmit, mert az a réteg már BMW-t Gold wingot vásárolt vagy befejezte, elhalálozott.
az első széria meg elkopott..........................
Jó is.
Ha dobot találtál, akkor tipuspecifikus tartós is árulnak hozzá, ott ámerkában.
kár hogy itthon nagyon fel kúrták az árát
jókat olvasok róla
Az azé nem köllött végül mert típusspecifikusat akartam inkább, és 20-ért kaptam egy teljesen újszerű nem E-betűs Micron karbon dobot a pudingzabálóknál.
komoly vas komoly túrákhoz.
zzr 1100 D
zzr mi?
mentettem
+36704256712 amúgy ez a számom
nem kell !nem költök már ilyesmire kap egy lánc szettet és hajtós motor lesz belőle !

fazer vagy zzr lesz kell valami amivel nagyából kényelmesen le tudok csavarni 700 km egy huzamba és meg bízható
csak érdeklődtem volna -esetleg telón- hogy köll -e még a hátulja. a kormányteló autocad-ban megírva már csak az ima van hátra a CNC-s embörnek az első darabért utána .............
de milyen a magyar: ha 4-esel kezdődik a fizetése akkor már csak ígérgetni tud. de ha kiesik a ló a lába alól akkor .................... én sem keresem.
sajna nem találom a TL fórum cnc-s emberét, már rég felvettem volna vele a kapcsolatot.

fazer projekt?
már kivágták laserrel csak .... csak
csá nem eladó a motor de mond mi kéne lehet felesleges alkatrész a további felhasználási területén
nekem is ráér a bódisz,de kel
a dob is ráért és az sem köllött
2-kor már ithol voltunk,ugyhogy se berugás,se nótázás.............ugy látszik ez is Kécskére marad