Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fordítanád?
Én küüüdök nektek Pííízenergiát!
Vettem én tavaly decemberben egy ilyen hüvely nevezetű vackot
Majd akkora képernyője van mint a monitornak
Próbáltam én vele barátkozni, de nem megy ez olyan könnyen itt faluhelyen Aszt rájöttem, hogy az okos telefon hülyéknek való én meg ugye hát... nem vagyok az
bebasztam a kocsi kesztyűtartójába azóta szerintem még ott lehet valahol Na az az edóbható telefon ahogy te hívod azzal pont tudok annyit csinálni amire nekem szükségem van
Ha hínak kicsörög ha én hívok kicsönget tehát direkt módon tudok vele kommunikálni Van benne ébresztő, naptár meg emlékeztető Esemeselni is lehetne vale, ha esemeselnék. Én ezt már full extrának hívom. Nekem ennél nincs többre szükségem. Ja és egy kézzel tudom kezelni, mert el is fér egy kezembe Az a kirakatdobáló meg felőllem meg is rozsdásodhat a kesztyűtartóba Legfeljebb én nem küldök ikonokat
1.Jó reggelt.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥☆★♣♧◆◇■□●○•°▼▼
▶◀↓←→→☆☆




Bocsi.
simis telefon Pipi,simis telefon majd ha te is lecseréled az eldobálósmobiljaidat amibe én adok aksit,lesz repcsid neked is
olyan repülöcskét, hogy raktál a pedig elé?
Indulás haza ✈️pedig elèg motoros itt az idő
Hánykor indulás Egerbe?...
Jo napot kívànok!
Csimbi akkor én kérek elnzést Nem tudtam, hogy ilyen nagy kúltúr ember vagy Lehet mindíg rossz ütemben találkozunk amikor nem a kúltúra volt a fontos Lengyuszt meg majdhogynem tévedésből írtam a listára Az egy év alatt sem iszik annyit mint te vagy én egy hétvége alatt
Hol van ez mixi, Óbuda
Itt kőrösön jobb volt az idő
Most legalább megtanútá mán valamennyire fényképezni (most csak a jobb ódal nemláttccik mán)
De legalább nem mindegyik kép fordítva jött mint tavaly
3 évig nem volt a bórdóba második és kűdtük neki a mátrások fonták a bajúszukat mint a jó laci betyár ! olyan nincs hogy nincs csak keresni kel még most meg ússza egy kerékpár sorral meg egy léptető villával később komplett váltó csere ! húzzátok a szarvát inkább ne siránkozatok ! környékbe szerelő is van akki jó kivéve a híres főldvári szerelőt ajánlani tudom a tompa tomit talán télen ilyenkor még rá ér és szintetizátórba ott van
meg vezérműtengelyt .......
meg elektronikát......
Bandite megy szet.

Azert vadaszak az 1.1 gixer valtokat a banditosok.
hátt erre nem tudom a váálaszt
ok thxxx
nyomas csak 1 kis zenét Szeki
az ő motorblokkjuk 4 xv-s kóddal volt