Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

például.
hát abba nem tudom mi sérülhetett mert még nincs szétbontva,de anyit mondott az előző tulaj,hogy 4-ik telibe szétszakadt ugy,hogy 2 személyel megfogta a motort,majdnem taknyolás lett belőle,de ha egyezik,szivesen segitünk
zx10R gyújtáskapcsolót fogok keresni, immó nem kell csak a kapcsoló, biztos lesz csak meg kell találni.
amikor tettem fel egy képet a tokaji adónál állt egy xv 750, abba önindítót rendeltek áááámerikáááából, 30 párezerér , 80 lett volna magyarhonban. minden van hozzá csak meg kell keresni a forrást. abba bontottat nem is vennék, újat bele. az bírja egy ideig.
de ha találok hozzá akkor seggbe rúghatlak?
a cimboráé de meg akarja csinálni csak ehez az évj hoz nem talált alkatrészt aszem 2002 es
februárba már ne állj neki blokkot javíttatni mert annyi szerviz munkájuk van a szerelőknek hogy elhajtanak.
1.1 gixer 1.1 bandit az 5-diket eszi, rossz az anyagminőség. veszel bele másikat oszt hadszóljon.
fogaskerékpár + léptető villa. de előbb szedd szét. egy motort eladni mert elkopott a léptető vagy a kapcsolóköröm, az hiba.
adhatok egy telefonszámot, szétszedik megjavítják. ha nem javítod meg akkor csak nézegeted? vagy úgy árulod?
vagy nem akarsz rá költeni?
azzal a B vel is ugyan azt kezded, régebbi nehezebb.
2 dikat dobálja ki
link tessék egy link hátha ez kő bele.
300-400 e ért már jót is adhatnak, 220 e ért szerelsz egy jó darabig még.
tessék egy hengefő. a srác már vett a 9 helyett egy R1-et. vihetitek oda adja , szerelhettek.
köszi az infót
szétbontod a motor- váltót és megnézed mi a rossz benne.
felmégy az amerikai oldalakra és harmad áron megveszed újban, ennyi a titka. a yamaha drag star és hasonló masinákba a 100e feletti cuccok 30-40 ben vannak. itt helyben már sokan onnan rendelnek, viszlát yamaha hungária de érdemes rákérdezni kawa zsoltira ő is olcsóbb árakat mond. amiért rossz a váltó azért másik motor vesztek. bogyesz haverjának is adtak egy komplett blokkot amiben lehet vannak jó alkatrészek.
megpróbáltam először felmenni a sport motorra mobillal. de már olyan kis betűket írt ki amiket már nem tudtam megnyomni, csak ha átszúrom a kijelzőt.
de nincs váltód ?
160 e ft vízpumpa generátor önindító nélkül.
én biztos vennék bele egy váltót.
menyiért adod a komplett blokot ?
ez a hengerfej problémás széria. van hozzá komplett blokkom.
az R1 -be meg vegyetek váltót.
De érdemes lenne vele foglalkozni havernak kellene mert az r 1 váltó hibás lett henger fejet lehet rá kapni ,vagy ez a széria az ami a henger fejet zabálja ?
C-t vegyél.
szétesett a motorja, hengerfej kell rá.
erről tud valaki valami infót ? http://olx.hu/hirdetes/kawasak...
Sziasztok Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek.