Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindig csak az a mocskos pénz idefigyelj Dagobert bácsi néha kőcsed is és élvezd az életet,ne csak a bevételre figyelj,mint mindig meg adig kőcsed mig lehet,mert a kis ebihalad nem keveset fog legombolni rólad az elkövetkező jó pár évtizedben
lesz az móg ócóbb is
le kéne csapni a tyúxarosra.
mint mindíg
Akkor asszem én a masterral megyek, átalakítom lángossütővé, látom kuncsaft lenne Nem elköltök 200 ezret, hanem megkeresek
Azmár 400 nem?
meg ha jó látom + lánckerék talán lánc, olaj mindenképpen, azt még ki tudja , hogy köll é belé gyertya új, vagy hogy ának a fékbetétek ecetera... Dehát ezt majdnem minden használt motorról el lehet mondani
Pedig megnézném mikor feljutsz a glocnerre most.
minden 1-es métert élvezeel tettem meg az R1-el
nem is most gondoltam jó fiu
Mittudomén.Jövő hetet se tudom hogy van............és egyenlőre röpködnek a minuszok,motort le se mostam.Szal nem az a motorolós a kedvem.
30 391 53 63
Naná...........a szerelem vak ...............és hülye.
akkor lökjön egy számot és felhívom ma arra megyek. a cimbora gixerébe hengersorért + emelőért lesz a menet.
az alant próbált R1 kényelmesebb lett, az kibaszott hasalós verda.
a B-t én nem alakítom át annak felső hillahidas a csutkája, nekem pont jó. és van benne kraft , ha nem lóg ki a blokk oldalán a hajtókar
Még az angol telivérrel nyomod?
a franc azt a kecskéket na de érdekel az időpont?gyüsz? legalább most élőben is beküldenék egy jobb könyököst,nem csak monitoron keresztül
ugyan az az időjárás mint itthon
Mi családi házban voltunk! 12€ / nap! Igaz a kajáról magadnak kell gondoskodni! Konyha van! Faker See-ben!
De még akár mehetek is legalább lesz ott szép motor is.
ez még édes kevés szeki a kényelemhez ettől a láb pozíció meg test pozíció nem sokat változik plusz szét kel faragni a fej idomot új fék cső gázbovden kuplung bovden és vannak egyéb dolgok amiért nem akarom át alakítani
2x voltam bazze..........talán svájcig elmegyek ha összegyön.
Viszont ha már murau akkor a malta,nockalm kötelező.
Maltahoz késő délután mert beslisszolhattok fizetés nélkül,az jó buli csak vigyázz a kecskékre.
Aug elején voltam. Idén ismét megyünk!
ne ugassál hanem gyere te is a Wartburgal én ugy gondolom két oldaltáska meg egy tanktáska elég lesz az utra,amugy is papucs meg rövidgatyán kivül nem viszek semmit,max az egyik szatyorba csak pálinkát
Korai lenne aztmondanom hogy megyek. Többváltozós az egyenlet. Mindenesetre jól hangzik! Csak a munka, kevés lehetőséget enged.