Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megnézem levi hogy megjött-e.
apropó, megtanultál már csendben élni, nehogy felkeltsd a manót?
Akkó elméletileg kaptad az sms-emet
Bogyesz meg ha motorol akkor szarjon belé a fagy, hogy az éjféli pezsgőt meg se tudja inni azt kívánom
Megtartom arra, ha véletlenül menet közben valahol kell net akkor csak általdobom beléje a kártyát aszt 2 perc múlva megvan. Egyszer már használtam mikor valamelyik városkában defektet kaptam megnéztem rajta, hol a leközelebbi gumis

Az ezerhétszáz forint/nap miatt ne aggódj A kormányunk azt mondja, hogy abból meg lehet élni És ha Ő azt mondja...
Gondolom több neves közgazdászuk is modellezte
a kártya maradt ! de 100 szám ótán már szelektál a rohadék és ide oda menti el őket.
nem röhög! a bogyesz száma megmaradt, azzal beszéltem is, egy igazi faszbukk sztár
meg ajánlottam neki aztata R1-et ott lejjebb. hátha nem esik szét.
lefogadom a bogyesz motorol. ide bökőt!
Szekikém sms be kűdtem a telószámom, ha véletlenül az is kiesett volna
Bár nem tudom, hogy a kártyád megmaradt-e, ha ném ért oda a számom írj egy emil címet aszt rákűdöm. Nem találtam meg az ad.lapodon, mer nem túl informatív
Köszönöm szekikém
A tesódnak meg részvétem
Bár már engem azzal is megnyugtattál, hogy másnak szarabb
mixikém egy benzinkút?
Tudom tudom okostelefon
"Ócóba" vettem mind a kettőt! Köszönöm!
Egy 9-es nyergébe szépen kell feszíteni!


A "JOBBBAN TELJESÍTŐ" dologgal kapcsolatba mindig kinyílik a bicska a zsebemben és elkezdek indulatosan káromkodni! Én azt kívánom nekik a jövőévre jókívánságként, hogy amit lehúztak pénzt a munkásosztályról azt költsék el gyógyszerre!Mindet arra költsék azt kívánom!
akkó halászd elő a kesznyű tartódból oszt kűggyed ide, részletekben megveszem mert most csak 1700 egynéhány forintka a napi bérem. neeee a dobósakat amit bogyesz használ abból volt nekem is régen. többet használtam a csere készüléket mint a sajátomat amit megvettem. kaptam egy okosabbat mint a sajátom, de nem akart műxeni a gombsor az író toll hegyének érintésével, mire kiderítettem hogy a test hője vagy az elektromosságra reagál feljelentkezett egy fél óráig a netre majd a sport motorra de onnan sehová tovább. kiderítettem hogy a wap ennyire képes szal ne a kesznyű tartód belselye koptassa tovább a cuccot, de ide ne küld leírás nélkül mert egy fél élet mire kitalálom hogy műxik.
csak egy eset arról milyen a tudatlan magyar. tegnap bekötöttem egy új elektromos tűzhelyt. már ott toporogtak miután beillesztettük a helyére hogy próba! szépen pirosan világítottak a főzőlapok a próbán. kikapcsolták a cuccot és le is tudták a dolgot, már a megkínált rostos iszogattam mikor érdeklődve kérdeztem, mikor szeretnék használni? holnap! és mikor fogjátok kiégetni sütőjét? kb olyat kérdeztem mint ha .......... szidnám. arra már nem vették a fáradságot hogy elolvassák .............. nyitott ajtó mellett szagoltuk a bűzt amit árasztott az új cucc, képzelhető milyen lett volna a másnapi süti, még a lakótelepi macskák is lefordultak volna róla.
az igen! a fél 10R árát beletoltad egy minőségi cuccba! sztán vigyázzon rád a jövőre is.
még nagyobb elismerésem Erikának aki 9 hónapig magában hordozott egy kis ALIEN-t hogy be teljesíthesse az álmaidat. -az álmatlanságban-
kedves újonc apuka drága!
gratulálni szeretnék én is az első ivarzásod eredményéhez, eme kis manóhoz, amit intenzíven kell etetned és altatnod saját testi lelki nyugalmad érdekében. honnan veszem ezt? az öcsém beporozta egy lyányzó bibéit, ő viszont egyből kettőt húzott így duplán élvezheti a sírógépek által okozott örömeket. qvázi ha az egyik elkezd óóóórdítani kelti a másikat is, ha egyet elaltat nem biztos hogy a másik is szenderül.
szeva! ha még az országban leledzel főőőhívnálak. ha megkerül a számod.
2. üdv az uraknak!
sajna beadta a kulcsot a telefonom így a telefonszámok benne maradtak a telefon memóriájában.
csak pár szám menekült meg így van akit fel tudok hívni van akit nem.
pl csimbi tényleg lemondott a 9-esről, mert akkor megkeresném egy alkatrész miatt.
9363-at el kell érnem, nem tűntem el!

dec 19-től én is gyarapítom a sikeres JOBBAN TELJESÍTŐ MAGYARORSZÁG munkanélküli állományát. amiben szerepet játszik a zsidesz és az általuk üzemeltetett korrupciós maffia rendszer, konkrétan a volt cégemet 5 milla mínuszba tették az európai uniós nem beruházások hanem a lenyúlásokkal.
így már neki kezdek nyelvet tanulni és tippli innen ha lehetőség van rá. többeknek nem válaszoltam, természetesen pótolom.
Boldog Új Évet Elvtársak!
BUÉK! Kawásoknak és nem kawásoknak
Akkor legyen mindenkinek Malaca 2015 ben is
⛽️
mindenkinek legyen jövőre is
1
Boldogújévet mindenkinek
Megleptem magam!