Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mögötted a labda........dehogy ettöm mög
mondom én hogy Mordor 2
Mi itt Ő-vel beszélünk bogyeszkám, ha nem tünt vóna neked fel
- ögyé könyerett möggyel
ha még nem tudod majd megtudod (remélem)
Nincs-e
Kecskeméti vadászrepülőezred itt tanyázik tőlem légvonalba 12,55 km-re a műhold tanúsága szerint
bár qrva nagy mázlim van mert nincs itt ezeknek pézük repkedni
Havonta ha kétszer hallom a grippeneket
bezzeg kölökoromba amikor itt voltak a ruszkik a migekkel
Minden másnap repülés, nagyiskola kör a város felett, pilóta baszta neki az utánégetőt, az ablakok állandóan remegtek Volt amikor negyed óráig sem tudtál beszélni a másikhoz, mert csőstűl gyüttek azzokkal a kályhacsővekkel
Apa kezdődik! Kezdődik! Kezdődik!
Na kezdődik a tánc fölkelt a kis vakarcs csinátam tápszert neki
nálunk ilyen probléma nem volt,a suzukin jó fék van
Idén a 400-ast vizsgáztattam meg a 9-est. A 400 simán átment, be is baszott volna ha nem....
Viszont a 9-esnél lefőttem mikor fékpadozták. Úgy ütött a tárcsám hogy 3 man nyomták az elejét hogy 4.-edjére sikerüljön egy olyan eredmény ami éppen jó. Na dobtam is le róla a picsába a tárcsákat.
nem mintha az az EEEEEEEEEE-betüs nagykőrös olyan csodálatos hely lenne szerintem méltán meg érdemelné a Mordor 2 nevet már csak azért is mert te ott lakol Pipikém,és az agyad észveszteségben szenvedő kisülései,még a müholdat is lefagyassza ,nemhiába nincsen arra repülő folyosó
T-home van nekem is,néha 1-2 percre elgondolkodik,de amugy fasza,10 megából 8 megvan,és nem kötik már senkinek mert megvan a maximális kapacitásuk,nem ugy mint a Goodnet volt,kötöttek orba szájba,4-óra után,mikor meg jött az iskolabusz még a jelszavadat sem tudtad be irni a Faszbukba
Bogyeszkám gyanítom, hogy ott a világ vége környékén zéró lefedetségben még egy netes kamerát sem képessek működtetni
Mordória az egy nagy leárnyékolt rész talán még a fényképen is egy fekete folt
én májusba vittem a motorom müszakira,1000-el pulzáló ledes indexekkel,tükör kopott gumikkal,sport dobbal,kutya nem foglalkozott vele,bár,nekem is tologatták a fékpadot de én ülhettem a motoron,a kamerásnak meg hogy uj gumikat lásson,meg locsolták vizzel a gumikat tudni kell hova menni,mert a sárgát annó a suzukiba el hajtották,hogy szép és jó,meg benne van a szabványszám,de mit keres egy suzukin két audi ködlámpa
azt hogy az úpécé milyen azt nem tudom
de a téhom a legjobb szolgáltató 8 előfizetésem van és nemigen volt problémám. Optikából meg a legjobban lefedett. Persze ilyen mikrohullámos műholdas lófasz az ősidőben nekem is volt na az egy kalap szar volt. Nekem nem kell net csak ami kábelon jön. A tv is téhom de az pl. tányéros mert ide a falu szélére azt nem húztak. Minőségre és megbizhatóságra messzemenően jobb mint a digi. Az pl. egy rakás fos, leglábbis nálunk
megy az,hidd el
Mikor műszakiztattam a motort nekem is ismerősök csinálták. Megkérdezték hogy ugye nem baj ha megfékpadozzák mert ott az a kamera a sarokban és központba nézik hogy minden úgy megy ahogy azt elvárják. Mondtam hogy persze, ez természetes. Még majdnem ők kértek elnézést.
Nemtom hol műszakisztattok mostanság errefelé már az ismerős vizsgabázison sincs komálkodás. Ahogy indítják a vizsgaprogramot a műszeradatok onlájn mennek az országos központba + kamera
+ rendszeresen látogatnak műszaki vizsgákon ellenőrök.
Az egyik vizsgabázist 5 kilóra büntették, mert nem vették észre, hogy a műszakis autónak rossz a féklámpája. Viszont a kamera mögött ülő észrevette a központban
a totojának is lerángatták az oldalablaki fóliákat Aszondják az sem vót odavaló.
A mastert is meg kellett csinálni mer az M7 kifordult az alsótalpas a trapézkarból ezt az apró hibát észrevették
Nekem csak szóltak, hogy paraszthajszálon múlt az életem Úgyhogy nem nagyon van már kannyhalás.
A régi szépidőkben nálunk is úgy ment, hogy 5000 a forgalmiba, azt azzal az autóval mentem el a forgalmiért aminek vizsgáznia kellett volna délután már ragasztottam is a matricát fölfelé
mna urak én feladtam, ha nem a párom nevén lenne a net......... akkor bevinném a madzagot és a rohadék nyakéra tekerném ott az upc-nél

upc

nem fárasztom magam tovább
ugyan olyan szar mint a thome

hajnal 3 ig nullnihgtrise
Csimbikém 1 képen megösmertelek az a tipikus jólakott óvodás fej
ugy emlékszem montam is hogy segitek ebben az ügyben
úúúú akkor oda kellett volna vinnem a kádettet...... őő a forgalmit
nekem is 25 ről indult. 40 lett belőle.
nálunk 25ezer és elég a forgalmi
hát például el utaztam kis időre és anyámtól is kicsalták a garázsból a BMW váltót nefélj,azóta egy sem áll meg az udvaron
de az első képeken szereplő lada is oda fog kerülni, csak darabokban.
amelyik vizsgabiztos arra műszakit ad...... hát inkább a harakiri
komám ez a biznyic! csak el nem tudom képzelni hogy honnan a faszbúúú tudják hétről hétre alu felnivel motorháza hajtóművel villanymotorházzal megtölteni a 6 köbös vályut