Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert állitólag a szerelő rakta össze és meg jelölte a vezérlést,saját speciális szerszámával nem foglalkoztam vele........hagytam a fenéábe
ha meg kiment ukránba miért nem kapcsolta be, kinyomja és küld egy sms-t. tényleg sötétek.
azt honnanmondta vóna meg? Tán bele volt gravírozva a monogramja?
A kisgyerek mért küldte az ötezret? igazat adott neked? Akkor mért nem egy tömítést küldött
ezért mondom azt hogy neked segítek. ismerlek. de senki másnak
mna látod ezért nem kell segíteni
köcsög traktorosok,az összest megkéne baszni......mikor én zeteorotzam nem voltam lusta le lapátolni a sárt.............becsen bolondok laknak montam.........akár csak az összes többi akit ma láttál ja a plexi sem kell
fénykééééééééép? el kültem a törött veztengelyt.mert azt monta hogy van egy szerelője aki meg mondja hogy abba a blokva volt e a tengely amit el küldött veled küldött 5000-ret,montam neki hogy a telefon csatákra többet költöttünk
most hívott a becsi
egy balfék
ha napközbe kikapcsolja akkor este mért kapcsolja beeeeeee

a többiről meg jobb nem beszélni
ott nábrád környékén lesz reggelre pár ótó az árokban, mint zsír úgy csúszik a felhordott feketefőd
fényképet miért nem küldtél az alkatrészről
Úgy emlxem 17 rugó lett volna a tömítés azt végül is te vetted meg?
neeeeem,a srác a haverjától vette pót bloknak......ami állitólag jó volt a srác haverjánál,de a rendőr srácnak nem került a kocsijába,mert nem volt rá szükség,aztán meg eladta a béjemvét,ezért adta el nekem a megmaradt ,,, jó,,, blokkot aztán mikor hivtam 2 nap mulva hogy kettétört veztengely van benne,hitettlenül halgatott,de én montam neki hogy nem kell semi mert van hozzá alkatrészem(veztengely) csak egy hengerfej tömitést küldjön kárpótlásul......a rendőr lebaszta a haverját hogy elvileg ő is át lett baszva akkor erre hivott a rendőr haverja,hogy én kitaláltam az egészet,mert le akarom huzni őket és ő meg jól összeveszett a rendőrel és ez az én hibám......persze ezt orditva a rendőr monta hogy el fognak jönni,ne rakja össze a blokkot mert meg akarja nézni nem e kamuzok.......én montam hogy jöjjenek de a kiabálós haverja valószinü fülét ithagyva fog távozni,és nem akarom őket lehuzni,mert nem pénz kell hanem egy hengerfej tömités,aszonta a srác van 5000-ért,én montam hogy azt tegye a sajátjába,amit én néztem legalább 20000, de hivtam hogy inkább nem is kell, és kapják be egymásét
Állítólag az a blokk a gyerek bömösébe volt benne és úgy jött, onnan ki, hogy az működött Legalábbis így rémlik a sztori
Elég szar anyagból faraghatták, ha álltó helyibe kettétört a veztengely
akkó ki is baszott rá
Ti meg fél éven keresztül fekete-fehér junosztyon élveztétek a zsidó csatornákat
az már egy külön sztori volt a rendőr sráccal,aki át baszott,de őt is át baszták
még jó, hogy elhoztam vezérműtörötten
Akkor
na akkor volt érték a toyóba mikor benne volt a béjemvé blokk
meg az, hogy bajor motor
és egy rohadt relé volt a baja...............na meg egy komplett motor
juj a béjemwé..........fbs és drót tuning
oké benne vagyok akár többen is még valaki ,
Itt
de tegnap este egyvonalas lesen ótóztam, annyit lehetett látni.