Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor majd szólsz ha érdekel!
szeva! nekem jó, úgy tiszabecs felé veszem az irányt.
Üdv!
Holnap vagyok egész nap.hívj ha szabad vagy.
akkor a sárga szuzucskiról származik amit árult a srác, a red baron vitte el tőle. eladnám,
azt a ragasztót még nem találták fel
siess ezt vedd meg.
köszi
a főoldalon nincs semmi róla.
akkor hogy is mit is?
csimbi, a tl 1000 fórumon van egy cnc programozó srác rákérdezek mit szól hozzá, az itteni emberem is előkerítem de nem fűzök hozzá sok reményt. ha meg van az autocad utána lehet gondolkodni
a 2000-2001-esen az akku tartón van felszerelve a hátsó lámpa, a 2002-utánin az idomban vannak tartó fülek amik tartják a hátsó lámpát, így ha az akkutartó rendszám felőli végét kiszerelem és undetaillal helyettesíted nem kell szétvágnod mindent mint zápor eső a libaszart.
üdv attis! rendben nekem megfelel, ha gondolod holnap találka, ma még van dolgom meló után ami betart estig.
az enyém gányolva van azé nem ilyen gondolom egykerozni akart az előző tulaj s sebe baszta vagy is segre vágta
erre gondoltam de,az enyémnél nincs ilyen hátulja a rendszám tábla felett nekem ott a világítás van .
Leszereltem így fest a gyári mellett!
Helló!
Ez az ami az utasülés alatt van.A hosszú gyári sárvédő már le van vágva róla.ugye ezt akkor kellett kivenni a helyéről amikor ment rá az undertail.
Neked erre van szükséged?
Üdv!
Rosszul emlékeztem.
Nincs eltörve,de meg van repedve a szereléssegítő furat két oldala.viszont így sokkal könnyebb megerősíteni.
Mivel az a furat mondjuk úgy felesleges,így csak berakja a lyukat és kész,nem kell vele óvatoskodni!
zezonvégi ruházati és bukósisak akció a fehérvári Kawasakiban
10-60% közötti leárazás sisakokra, ruházatra, dec. 31-ig, vagy amíg a készlet tart!
/AGV, SHOX, GIVI, Berik, Spyke, stb/
Én azt mondom ez a jobbik rossz. Lehetne még ìgy se....
ragasztani kell a vázhoz
suzucskié ugyan ilyen volt nekem a kis darázson hozd el ha nem kell senkinek
2
Szekikém ígyá mán meg egy jó erős pálinkát mielőtt véletlenül hülyeségeket nem írnál Ne taknyoztalak és gecisztelek benneteket legalábbis a legjobb tudomásom szerint nem
Meg asszem én is eladtam a torzót moggyuk én két darabba ahogy épp szétszakadt alattam
(de lehet, hogy a csónakos sztorival gyalogoltam a cizellált lelkedbe ) Pedig csak viccnek szántam nem rosszindulatnak Isten lássa lelkem
Most küldök egy csókot hátha megnyuxol drága barátom
1. hétvége jó idővel
ha neki segítség hogy meg vásároljuk a nem használt alkatrészeit amit a biztosítónál 100 hogy lelopnak róla akkor ne taknyozz bennünket amint láttad sok alkatrésze gazdára találhat ha ő is akarja. akkor pipi ki is a kis geci? ződ geci
ezt szedtem elő gyorsba.
de ha attis adja az övet akkor azt válaszd.
nem engedsz ki a garázsbúl?