Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább magadra hagylak
meg szűnt a lehetőség. már pénzért sem hajlandóak dolgozni
keresni kell más utat, min 1 év ,mint írtam anno a tartó gyártásnál.
tehát van egy tartónk ami minta lehet, meg heggelni és megíratni autócad programra, onnan az út egy pendrive-ra, egy üres épp nem dolgozó cnc gépre és megfelelő alapanyag. leforgácsolni 20 db-ot, úgy már megéri többeknek és mindenki aki vesz belőle bele szereli a saját telóját ki drágát ki univerzálisat.

basi is ígérte a tartó konzolt, nem tudott odáig eljutni hogy gyártson is belőle. most van egy másik alap tartó konzol zx6-zx9 re amit elviszek egy mester emberhez és kérek árat 10 db legyártásához, vas konzol, kozmás eccerű vasból lesz legyártva műanyagozva feketére. 98-01 zx6-9 re, megkérdezem a 6 kilós fórumot is kell-e.
Ni
te meg ópel tükörre alkudozzál mer az köll neköd nem kormánygátló vagy miafasz
Feküdjé lefele csimbike a picsába, még a hónapi napot végig kell heggelned utánna még le kell tolnod több mint 700 km-ert

A peckát is meghiúsítottad pedig hétvégén is fasza isdő volt
szerintem erika ki baszta a házból mint macskát szarni és most a garázsba nyomkodja azokos telefonját a hüjéje
reszeld ki fából ! uttána vidd az eberednek hogy marja ki aluból a tanknál lévő konzolt nem nehéz meg csinálni a kormány nyaknál lévő már neccesebb
iszol te eleget?
majdnem írtam valamit......................................
majd eldönti az eladó
még azt írta hogy nem biztos mint a kutya vacsorája.
azt a kibaszott konzolt nem árulják hozzá bazz külön.
a kótaji srác megoldása meg nem jön be. lehet tart meg jó de nem jön be. a 6 kilósra akarok gátlót mert mint killer 9-e nem a 6 marad a nyakamon, amit kérnek és nem létfontosságú szedem le, ontom ki a belét. de ahogy forszírozom a tempót úgy lesz táncolós az eleje, a kormányzás. 98-as a drága és nem lehet csak a tank csavarjaira és a felső villa hídra szerelni a tartót, a vázból kiszakad a szegecs anya, heggelni meg ............ minden hegesztő be van fosva ha magnéziumot vagy ötvözetet kap a kezébe. de a tuning ótóján azt hírdeti: speciális hegesztések
mi a speciális? egy kozmás gátrepedt hengerfej megszegelése? vagy hogy mivel speciálisnak hirdeti a munkáját speciális árat kér érte.
Másnak a szerencsétlenségét, hogy kihasználjátok
Lecsaptok arra a roncsra mint tyúk a takonyra, az eszetekbe sem jut, hogy szegény 9363 dédelgetett sohaseholporsincsrajta motorjáról van szó
na akkor vidd te a gátlót te közelebb laksz !

de viszont a 2002 hátuljára még nem írtál árat
Az jó lenne mert lehet kellene a sárvédő és a gyári műanyag amiben a hátsó lámpa is bevan épitve
hülyeséget had ne írjak.
kíket linkeltél
upc internet ,kidobnám az ablakon.
na most akkor hogy legyen
írtam hozzászólást de eeeeee tünt
megvettem papa.
oké rendben
Holnap leszerelem róla amit nem szándékozok adni a ronccsal,ha adom egyeltalán,aután teszek fel kêpet!
én vevő lennék rá ! esetleg így sérülten tudsz majd küldeni egy képet ?!
Persze,jó!