Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja,és bubis a flexi
de pupos bőr.........külgy képet
A teleszkóp száron engedj le egy kicsit, ne a gumi nyomásból. Nem bő a ruhád? Nagyobb plexi is segítene.
Add meg a számom a haverodnak
amugy cimbi akar R1-et.......én biztos nem
Pupos ruhám van,2,2 van elől,már igy is olyan kemény a beálitás,hogy egy kis kavicson is felüt aszondják az okosok,hogy nagyon szoritom a kormányt és ahogy a szél libegtet,akaratlanul is mozgatom lehet benne valami,mert a Pipitől kaott polárban nincs ilyen probléma
Engedjél le az elején, vegyél fel púpos ruhát, keményítsél a futóművön és jobb lesz. Vagy vegyél R1-et
indultam tele tankal(17liter)a pályán a másidik Shelen tankoltam 9litert,hazafelé még 6-ot,ithol vollant a tartalék,ami 4,5 liter.......tehát28 liter kellett,de kerekitsük 30literre 540Km-erre,folyamatos esőben,ami ugye fogja a motort,160-as előzések,és egy 5perces 265 na,deviszont azért nem mertem huni neki 299-ig mert megint előjött a kigyó haladás.......uszik a gané 260-tól,csak tudnám mi a faszé kanyarba meg stabil,a gumiknak köszönhetően,200-210
szép teljesítmény esőben pedig mondhattál volna pár dolgot a huhuki kanyartechnikájáról. fogyasztás hogy alakult?
elférne,mert 540Km-eren keresztül végigver az eső nem tudtam kipróbálnia döngető kanyarokat a vizes ut miadt de az autópályán mentünk szakadó esőbe folyamatos 130-at végefelé már száradt,és belefért 5perc folyamatos 265 ugy nézet ki a kis rövid dobom belselye,mint multkor Csimbinek
sajna ma melóznom kellett. pedig ott virítanak az eső köpenyek a gumik legtetején.
mátra?
ittene
autópályára?
ez az egy hobbi maradt, nincs horgászat + más kikapcsolódás. az utak tényleg szarok, és inged gatyád elszedik ha van jármű a neveden.
hol kujtorogtál megint? igaz most voltam szabolcsba, de oda télleg 600 transalp kell, jobb 100-al végig tolni a rossz szakaszt mint 30-40 -el szétrázatni a futóművet.
ma csak kicsit áztunk szarrá
töbeközt ezért tértek át,csak a pályára jópár cimbora
Többek közt ezért /is/ tettem le a motort baszódjanak meg...
Gyerekik lehet gyűjtögetni!

http://www.kepesmotor.hu/mz-sp...
10 éve volt jó a 600-as ár
az apródra most tettek fel egy szép eredeti festésű 2000-es 9-est, ződ, eredeti föstés, egyedül a kipudob összekötőcsöve csúnya. annyiért ajándék. 600 000.
Köszi :)Tőled van:)
Jól néz ki!
Hehehehhihihihihahahahaha :) :)