Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok zöldek..
köszi ,de nem kell most mert a költség vetés elszállt a táppénz nem úgy fizet ahogy én gondoltam 2 hónapot pihentem a térdem végett. De azért köszi.
Szia! Nekem van még egy pár zöld zx használtan.
Mennyi az áruk?
michelin pilot power 190/50/17 2ct 3.2mm bordamélység 8000ft.
dunlop sport max D221FA 120/70/17 első gumi 3.5 mm bordamélység 5000ft
continental sport attak 120/180-17 gumipár elől 3.7-4 mm hátul 4.6-4.7 mm borda mélység. a futó felületbe sütött felirat most kopott ki belőle, azaz 1500-2000km-t futhatott 30 000 ft a pár.
Olaj? Úgyis kifogsz probálni3-4félét mire a te gépednek és a te fülednek is tetszőt találsz,és hogy az melyik lesz majd idővel meg írod.
ez van
sok sikert és boldogulást zozo. ahogy látom jó lett a vas.
nekem ha butyinak nem kell O32]
Druszám már te sem töltöd az ország vászontarisznyáját.Sok sikert a próbálkozáshoz.
Te Levente nem gondoltam rólad hogy ilyen erős vagy semmi erőfeszítéssel fogod azokat a nagy halakat.
Halihó!

Van valakinek elfekvőben zx - es markolata?
kűdjem a markolatot
na papa ez volt a gond az óóópellal ahogy néztem már ez is cserélt üza.tank, és esik szét. ópel is osztrák is örülj hogy megszabadultál tőle, iga nem áztál nem fáztál de egy rakat szar az egész.
Sziasztok hamár olaj castrol,repsol,ezek nem váltakbe nekem,a valvoline az jobb volt ezeknél,de a váltás érzet is is ragadt.így most egy amerikai olaj van benne Royalpurple 12 ezret megyel és megy a váltó faszául a szerelőm évek óta ezt használja 1gallon :-/ 25 ezer.
régen Castrolt használtam,de azt a mostani vasam nem szereti.Motul 5100 vagy 7100-ha nagyon pergeted
Fuchs-ot is használtam már, annak a besorolása viszont nem olyan jó. A MOL-lal nekem jobb volt a váltási érzet. Kicsit vallás téma ez az olaj...márkát nem annyira nézem, full szint, legyen SL vagy SM besorolás MA2-vel oszt jólvan (10w50).
Miért nem Fuchs-ot használtok?
Mol 10W50. Nekem ez bejött, szereti a váltóm És sosem megyek el vele 6000-ret, általában 3-4e-nél csere.
Te milyet használsz?
Én inkább a félszintetikus 5100 helyett vennék valami rendes szintetikusat (7100 pl.). Egyébként meg mehet az 50-es bele.