Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés
:D Most mit kérjek egy használt 6500-7000 ftos gumicsőért?
Azért mondtam, hogy holnap mikor elküldöm a képeket, megbeszéljük. Most éjszakás vagyok, reggel 6ig meló, aztán meg kicsi szundi. Utána elcsattogok és lefotózom. Mikor megvettem az újat, mert nekem nem tetszett, beleraktam a tartójába, és a többi cserélt alkatrészem közé. Ha átküldöm a képet, megmondod, mennyit ér neked, és megbeszéljük. Így korrekt?
Egy árat mondhatsz azért a markolatra
Azt tudom hogy te 3000ft-ért adod.Meg kérdem hogy ő mennyiért.
nekem nincs is táppénz nem ad a cégem. én kinevetem a dokit mikor a táppénzes papírt lobogtatja. ez a nagy magyar valóság.
nézd meg zx-pity ajánlatát is. amíg kawa létezik addig lesz vevője.
Valamennyit mindegyik eszik.Bár nekem szinte semmit a szint ugyan ott volt mint mikor cseréltem.de 1 decit nem evett meg sosem mint ahogy killer mondta
A fuchs is annyi. Hogy lehet, hogy nektek eszi az olajat?
Ez nem rossz ;)
Nekem motul 5100 10w40 volt benne de nem ette úgy mint neked .3200ft /L
Halottam már hogy a Motult is hamisítják. Lehet amit használtam az volt. Nem tudom!
Ja, és majd elfelejtettem. Valahogy már nem bízom az olajak hitelességében. Há istennek Fuchsot csak márkaboltban árulnak. Repsolt, meg Motult meg elég sok helyen kapni. Biztos hallottatok már a benzinkutas stílusról, hogy hogyan lesz a Botondból Mol olaj... Pont ezért nem merek már szinte semmit venni ebben a szaros országban.
Igen, legalábbis szerintem. Hazsnált, a szilikon egy picivel sárgább mint az új, de ezen kívül semmi baja. Majd eldöntöd a fotó alapján, nekem nem kér enni, csak hátha tudja valaki hasznosítani.
Ugy-ugy. Sztem az a legjobb, bár a Motult még nem használtam. Egy biztos, a re pslo ebbe a masinába egy raklap szart se ér. A pro 4 plus 10w-50, 6000 után lecserélem mindig, soha nincs vele semmi baj. Ha betartjuk a gyári intervallumot, nem is lesz. A km meg hagy szaporodjon.
Jah ezt ismerem a 929rr be használtam ilyet
Fuchs Silkolene Pro 4 Plus 10W-50.

Igazából nagyot fogtok nézni, de motulról tértem át erre. Nekem ette a motul olajat a suzuki is meg a kawa is kicsit csipegette. 5100 et használtam régen de legutóbb kipróbáltam a Motul 7100-et is. Valamiért csipegette.... a Fuschshoz 6000 km-er után fogyott egy deci. Az normális.
és abból melyiket?
Én azt használom.
Eladó egy zx9r plexi gyönyörű állapotban Jó szélvédelemmel!
Szia.jó állapotú?

cbrgabor83@gmail.com
Bocs, az előző accaunt már nem él.
Szia! Holnap este küldök képet, ha úgy jó. Adj egy email címet, ahova küldhetem. Az árat meg megbeszéljük. Nekem csak ott porosodik...
Szia! Holnap este küldök képet, ha úgy jó. Adj egy email címet, ahova küldhetem. Az árat meg megbeszéljük. Nekem csak ott porosodik...
Szia!

Küldesz képet és árat?
szeki ..drága kéne a segítséged..megadnád a telszámod:?