Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, olyan kérdésem lenne , hogy ti milyen hűtőfolyadékot tesztek a motorba és, hogy mennyi kell bele pontosan.
Illetve ha van köztetek szerelő segíthetne abban, hogy mi okozhatja azt a zajt, ami hasonló a kocsik hangjához , mikor ékszíj bajuk van, ugyan olyan ciripelő hangot ad ki a motor néha alapjáraton is , illetve 1-es 2-es sebességi fokozatba 3000-4000 körül. Köszönöm
tudsz élni
a jó külföldik 400 tól indulnak, arra 2 évet kell gyűjtenem.
szia!

Meg egyeztünk zx-pity-el.

Azért köszi
Igy van!
majd egyszer neked is lesz fiatal japán autód/motorod. A yaris még el sem színezi 5000km után az olajat
Na én ezért szoktam a hideg indított indítás után vissza venni max félpercig van rajta.
Így igaz :)
Nincs olyan motor ami nem eszik olajat egy decit sem. Csak benzinnel pótolja
Szeretem àm forgatni.
vagy sokat akar keresni,vagy sokáig
Hát igen kékvér Mint ahogy a képeken is látod borzalmas kigyúrt vagyok A tiszai evezés után még erősebb lettem
Mondjuk megvan a vidi a mikor emelgettem ezeket a halakat, majd összeszartam magam a 21 és a 16-osnál
Szekikém senki nem mondta emlékezeteim szerint, hogy az ópell jó óutó
Sokkal jobban járnátok, ha a macedón kövér haveroddal együtt inkább vennétek egy 25 éves mindegy milyen japánt
Valószínűleg egy csomó szopástól kímélnétek meg magatokat
Persze vannak mazoisták
Zozókám meglépsz Még nemrég mondogattad, hogy telis-tele vagy melóval Hová mégy, mit fox csinálni, mikor kerülsz elő? Valami bővebb infót mongyá mán
Hú így megülte a gyomrod a múltheti babgulyás Vagy csak valóban ilyen kövér disznbó vagy
Sziasztok . Hátsó motortartó bak érdekelne ............
szerencse zokni
Megelőztél
Az hagyján, de az a zokni Az nagyon szexi
a zokni a lényeg... Nyirbátor........ma meg körtefesztivál
még az úszógumidat sem vetted le.

oszt hol?
megpihentem az egész hetet