Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is 954 et akartam olvasgattam. No meg lebeszéltetek róla! Jol tettetek! Csak a ZX9 R!

Amugy ez amit kiprobaltam, szinten eszi az olajat.
Ő nagyon jól betudja àllìtani. Addig àllìtja mìg nem popec lesz!
Estefelé ìrok!
én nézegetem a 954-et.........álitólag jó hogy nem vettem.....szerelőknél sokat látok,és mindnek ugyan az a baja,(váltó,generátor,töltés,és szija az olajat)
eddigi számitások szerint:130-ig 4,4....városban huzigálva 5,5....huzamosabb 200 felettinél 6,2......az jó nem? ja és Gyöngyösi aszonta,alsóbb tartományban oda volt neki huzva,rángatott is a gané meg durrogott,este szépen lökte a lángocskákat
mna,az állitás óta szépen egyenletesen huz alul is,nem rángat,nad dadog,és nem akar elszaladni és fent ugyan ugy jön a BAAMMM fogyasztást ma megnézem ha visszatankoltam
Sziasztok! 01es zöld/fekete 9esre keresek farokidomra matricát a kollegának. Van valakinek valami ötlete erre?
Ha mégis érdekelne:)Élőben azért jobb hangja van,de igazàból csendesebbet akartam http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
Jó éjt Elvtársak!
Jó is az ha megy, de ha még a fogyasztása is jó mellé az a baba!
egy gsxr750-nek? ami a csövön kifér! én csak eccer max 2 x nézem meg, abból lövök egy átlagot, már csak azért hogy mikor kell tankolni. a 6-os 6,5 L nyitott és nem akart kevesebbet enni. egy sport vasnak nézni a fogyasztását inkább a tempóját kell srófolni.
tóóóóótad?
Majd a fogyasztását nézze meg!
Kanyarba tetszett. Kis kanyarodós fajta.
Erőben szerintem nem olyan vészes.
Most értem haza.
Na és milyen lett a gixer?
és csalódás volt a kawa után...
Mententem 954 gyel.
Tavassza újra zx9
át vetted a vasad?200-on belököt egy 10-est
használt harris zx markolat eladó. újonnan 7eft, én 3eft adnám.
érdekes hidegbe kell neki a szívató, de jó időben meg fullasztja. volt hogy nyáron forróságban gáz nélkül küllőre indult majd csak utána kérte a naftát.
és néha még lő is de olyat...... azt mondták gyertya baj, de ez már a második sor benne és mégis lőőőőő. vagy a kawa titkon még fegyvert is gyárt
hát a kuplung,váltót egy az egybe cserélném belőle......viszont az eleje......hagy maga után kivetni valót........de amugy rendbe hazagurigáztam vele......csak ne esett volna
ha meg kapja a másik idomzatot akkor még átnézem, a kormány csapágy már erősebb fékezéskor kottyan, és a kiegyenlítő tartályt is át kell nézzem , a sapkánál meg cseppen. bár már lehet nem kell, ki küldték a teljesítmény adót , és augusztus végén vége lesz a szezonjának.
oksa,meglelem,nem kellett tőtike,reggel inditottam és pöcc-röff.........holnap hazaguritom köszönöm
viszont azt annyiért azonnal meg kő venni. ajándék