Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ivást.
Mondtam cseréld le azt a szar gumit!
Tegnap nálunk 600-as supermotóval verették a kavicson sisak nélkül...
nem ő volt ott tavaly,akivel Pipi is lekomázott?aki vámos,vagy rendőr volt,már nem tudom...
szalkára bevezető 4 sávoson ment kocsord felé Zsoli a busával,szemből kamion balra akart fodulni debreceni utra,ugy gondolta elfér még a motor előtt...........és pont elkapta az aláfutásgátlót.............
az enyim is bakelites,pedig ujjjjjjjj lefogom cserélki mert aladtam 180-as gyorsitásnál indult meg kanyarba a pályán...........be kuláztam rendesen.........kár hogy nem maradtál tovább,na de majd legközelebb motorolunk a hacccázza
vissza felé kocsordon ki akartam ülni egy kanyarban
leborítottam a gépet az ívre, na ott azonnal mind két gumi megcsúszott eccere korrigáltam az ívet megúsztam a tanksapka borítást. megálltam nézem a gumit, forró de nem ragad forró bakelit
tettem én is egy 200km-es karikát tegnap. össze is maszatolták a bogarak a lámpámat. zx6R jeeeeeeeeee
mit vettél vissza
zöld 10-es helyett fekete 10-est nézel
esélytelen
Vigyazzatok magatokra. En is viszabb vettem....
Ki használja ám hogy 25KW :) hol ér ez ennyit?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
én meg ott dzsaszkariztam
nem belement,hanem a kamion kifordult elé,akkor az aláfutásgátló nem kifeléhajolt volna...........birom ezeket a hir szerkeztőket..........barmok
Mi a franc van itt? Pesten is meg vannak őrülve. Mindenki papucs, rövidnadrág, póló, még kesztyű sem, oszt tolják neki. Értem, hogy meleg van, de...áhh, reménytelen...
nna mi van már megint? motoros?
ja ja valamikor tartottam
a 28 adikait. Ezt úgy csináltuk, hogy a László és Péter komámmal (mer ugye a naptárba lászló, levente, péter )nekiindultuk minden évben ismeretlen helyekre buliztunk ittunk 3 napig részegség
mosmá 3 nap intenzív ivászatot nem bírnék
Öregszem
Baszameg..........megint egy cimbora
Hááá
Igen ő az.
ajjajj,,,,