Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jót tesz a deréknak is:DDD
mindent újra lehet építenni
elladni meg annál jobban csak ép nem a nyugat felle kellene menni ! hanem kelet délkelet ! európa leg gazdagabb országa lehetnénk
Minek oda rugó? Az a fenyő deszka feszesebbé teszi a futóművet
Na igen...
Cserébe ezt a képet küldöm (a rugódra vár ):
Az a lényeg hogy ne legyen 2/3 de végül is mindegy . Úgy is a hátunk mögött meg jól kiröhögnek és szétosztanak mindent. Nekünk meg mindegy hogy mi lesz. Mert szét baszták az iparunkat, mezőgazdaságot, építőipart. Most abból a pár autó gyárból él a kormány ami itt van. Közben hergelik a népet nehogy egyetértés legyen.
olyan dolgot ami neked nincs SZABADSÁGOT FÜGGETLENSÉGET
Azt nézd meg mit értek el?
Se orosz rubel
se uniós ájró
Azok ott éhen fognak halni.
Csak előbb egy kicsit bevándorolnak magyarországra
Majd küldöd az infókat szeki, hozzátok legalább két héttel hamarabb érkeznek mint hozzánk
ha te erről akarsz tenni akkor váljon egészségedre !

csak pipi tudod vannak ebben az országban olyan ok is akik nem azért szeretnének otthon élni hogy dolgozhasanak hanem azért dolgozni hogy élhesenek és ne akarjanak róluk minden bőrt le nyúzni !
Na az nem semmi. Ott csap össze a kelet és a nyugat. De nekünk mind a kettőt el kellene zavarni.
az ukránok előtt le a kalappal
II. világháborús övezetet hoztak össze kijev főteréből.
Hát miről másról
miről pipi a 2/3-ról ?
zozó ez nem jó hozzá állás ha nem hiszel valamiben az nem is fog meg történni ! akarnni és tenni kel érte hogy ne legyen kétharmad meg fidesz meg a komunisták !
A próféta szóljon belőled
majd teszünk róla
Fogtam vóna szagot a ló f@szt telibe voltam már rendesen, mint ti is néhányan
Az már eldőlt Csimbi. Már csak az a kérdés hogy megint meg lesz e a 2/3
Végre megjött az eszed csimbi
egyébként a tulajt én is ösmeröm, nagy stuntos hírében áll
Szeki : Tudsz hengerfejet javíttatni jó minőségben? Este dobok fel képet róla. Osztrák Czetka EXC 530 hengerfejről lenne szó. Szelep fészek csere lenne. Meg egy kis hegesztés.
április 6-án el dől minden !
Az a baj hogy nincs alternatíva. Amióta kihalt az utolsó Árpád házi uralkodó azóta folyamatosan csak szipolyoznak és lopnak csalnak. Ki kellene egyenesíteni már a kaszát és összefogni. Csak az a a baj hogy a magyar az BIRKA nép.
Szeki, nem csak ők hanem mindenki aki az idézőjelbe tett rendszerváltás óta részt vett a politikában az nem érdemel több esélyt. Sőt felajánlom a most kiépített szabadtéri kandelábereket nyilvános akasztásra.
volt már rajta rennnnnszám, akkó ép bogyesznál vótam nézőben
rajzolsz a hatosra egy rendszámot hogy "te vagy a fogó" és már tudsz is suhani