Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi van ? Mit szívtál? Orvos látott?
90 százalék?hol? itt a legtöbb leg gazdagabb ember
.és idejárnak autozni a szlovákok mert jok az utak
csak el kellet volna hoznom 610 ért Ezek után kétlem hogy Pipi kíváncsi lenne ránk
HÁHÁ szerinted meg leszünk híva

mert szerintem nem
580
Csimbi szerintem Pipi buliján külön asztalhoz ültetnek nehogy meg fertőzzünk másokat
Hallgass a szívedre szavazz a fideszre, hallgattam a szívemre szartam a fideszre
Szia.Ha nem titok megmondod mennyiért sikerült eladnod?
Himikém ,mi nem szerelünk hanem fórumozunk Különben mindenki szavazzon RÁM és Magyarországra hozom a Kawasaki gyárat és lesz munkahelyünk . Amúgy meg Csimbinek teljesen igaza van amikor már az emberek 90% nak lassan nincs miből megélnie akkor változtatni kell.
NNa mi van itt kérem!
a pipinek van még miből nagytételben vásárolnia de majd ha a gödör mélyén lesz ő is el gondolkodik rajta hogy azok a taknyos öltönyös huszon éves jobbikosok nem is voltak olyan hülyék !
én legalább meg adom az esélyt hogy otthon tiszteséges hegesztő szakmunkás legyek, mint inkább haggyam magam be szenyezni a hazug cionista átbaszásokal
Pipi teljesen mindegy hogy kicsodák. Csak egy kérdés a bérükön kívül emelkedett valami ? Semmi ezek a nagy emberek mind két oldalról csak a saját pecsenyéjüket sütögetik.
szerintem meg fingod sincs, hoigy kik ezek, nézd meg egyszer őket
Csimbikém szived joga, szavazzál a jobbikra, azt majd megládod, hogy adtál a szarnak egy nagy pofont, mert inkább kocsmába töltötted volna a szavazásra elbaszott időd
Majd bekerülnek 20-22%-kal és pont ugyanazt, fogják csinálni a következő négy évben mint ebben az évben:
SEMMIT

Még elfilozofálgatnék, de mennem köll dógozni, hogy legyen pénz az adót befizetni
Pipi ezek a híres és elismert közgazdászok miatt ment tönkre az ország .
meg ha van időm ami azért ritka szívesen halgatom vacsora közben a parlament tv-t is
Én drábik jános, boros imrét bogár lászlót és a hasonló közgazdászokat nézek akik értenek is hozzá nem csak mondják, mint azok a 24 éves taknyos orrú kölkök akik öltönyben parádéznak a tv-ben.
pipi tájékozódj a jobbik nem szélső jobb hanem nemzet centrikus + olyan képzet emberek állnak aa hátuk mögött akik sokal jobban vezetnék az országot mint a kis viktorod pipi ne rtl klubot vörös kettőt atv-t meg a hasonló cionista szarokat nézed talán majd tudni is fogsz valami igazságot ! az meg hogy nem sírsz talán érthető nem állsz abban a helyzetben hogy sírjál ! egyetlen egy dologért sírhatnál azért meg nem sírsz
Na erről beszélek, magyarnak magyar az ellensége. Nem kell nekünk kelet, nyugat. Vígan éldegélnénk . Ha kellene nekik a jó magyar termés fizessenek. De ha az iparunk akkor azért is fizessenek. Teljesen mindegy hogy melyik égtájról jönnének. De mind két oldal eladta az országot és közben akik igazán dolgoznak vagyis a fizikai munkásokat a szarban hagyták. Régen azt büntették ha valaki nem dolgozott most meg aki dolgozik.
Rám ugyanaz vonatkozik mint mindenki másra aki itt él. Ráadásul, én vállalkozok tehát, különösképp lep a szar
A 100 fajta adótól a rezsiköltségtől a pénztárgépmizériáig ezer féle dolog van ellenem játszik
Hallottál engem mégis sírni
Kire gondolnál szavazáskor?
A nagy baloldali összefosás pártjára gyúrcsány, bajnai mesterházi, meg az újjonc liberós schifferre
Van még alternatívának a szélsőjobb jobbik, akinek talán a le a kommunistákkal, zsidókkal, cigányokkal szlogenjükkel eggyet is értenék, de 20% körüli támogatottságukkal megint nem fognak tudni érdemben beleszólni itt a dolgok folyásában. Nem is beszélve arról, hogy képzetlenek és felkészületlenek, ha egy ilyen dilettáns csapat hatalomra kerülne fél évig se húzná az ország. Felrugnák az úniós egyezményt, mi akkor döglenénk meg. Azért ne felejtsük, hogy a brüsszeli köldökzsinórból szívjuk ám a tejet.
Marad a fidesz. Rutinja van, tárgyalóképes, és elkezdték komolyan venni európában is, hogy lám ez a kis törpe fasz mégsem olyan hülye. És mostmár azokkal a kibaszott magyarokkal nem lehet megtenni mindent, amit a komcsik idején meglehetett.
Persze ennek is ára van mint minden kormánynak földmutyi, dohánymutyi, kasszamutyi, gázmutyi és még lehetne sorolni, hogy a fidesz urak a haveri holdudvarnak mennyi lovettát nyultak el a mi közösünkből.
Azt is meg lehet tenni, hogy nem megyünk szavazni, az meg megint csak a fidesznek jó