Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valahogy úgy....
és nembeszélve arról hogy nehéz dolog egy ilyen gúnyát lerángatni az emberről....
nem azé írtam
Amelyik átböki a halott marhát a peckével az megérdemli, hogy lukra találjon...

már nem tudom,,eladtam..
Pont annyi zöld van benne amennyi kell, ennél zöldebbet már nem szeretnék. A "Kék osztrigában" ne vedd fel a második képen lévő pozíciót!
jaja,csak érdeklődtek az enyém,,vagyis a volt cuccom felől....
Tudom Szeki beszéltem vele de fuvarba voltam és késő értem haza. Holnap délelőtt megyek hozzá ,intézem a dolgot és hívlak
Ha már bőrruha...
igaza van..
engem ma hívott a csákó
Nem győnge csóka lehet a száloda tulaj se
Az első képet bogyesz miatt teszem, fel, hogy mindenki swzámára lássék, milyen híres a faluja, a másodikat röhögni
Ez a búcsúszó az étlapon egy 4 csillagos szál lóban

Az Coyot barátom!
Himi azt a második képet inkább egy meleg fórumon mutogasd
Ha esik akkor essen úgy, mint tavaly március 15.-én amikor itt megállt az élet. Reggel felkeltem, megláttam a ház előtt a 4 méter magas hódűnét, na mondom nem kell menni sehova. Lekocogtam a pincébe, egy csík sör, 4-5L pálinka, zsák krumpli, zsák hagyma tehát éhezni-szomjazni nem kell. Elheveredtem a tévé előtt és két perc múlva elment a villany, késő estig vissza se jött. Aggodalomra semmi ok, a sörömet megtalálom vaksötétben is.
ez 1 toyota yaris vezérlése, a csapágy tartó csészék feketék a rárakódó üszök és kátrány miatt. az olajteknő tele volt kátránnyal ami rágógumi szerű anyaggá állt össze benne.

ilyet csak képeken láttam még. mind egyikről azt gondoltam hogy megjátszották magyarul készített képek. hát nem
Ja a 4dik kép mindent elárul.
Jól habzik az az ultraderm
Viccelsz, ez a potyára semmittevés nem az én világom
és jól éreztétek magatokat?
én holnap este indulnék neki 250 km-nek..
jóó megy vazze!a kis kulák!