Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zajlik az élet.....
Hú de parázs hangulat volt tegnap.
Nem is fogok, de oda is írtam egy szerintem kulturált levelecskét. Na már most ha ezek után se értik a dolgokat akkor ott már gyerek korban kezdődtek a bajok. De inkább maradok itt. Szegény sedu meg se mert szólalni.
mint a ZXR
Fogadj!
Te meg ne olvasgassá máshová megmondták!
1. adjisten.

Má megint belevau,,,
arrol a rozsdás kaszniról beszélsz? Az nem kocsi,,az olyan mint a mamánál a tyúkól,,,,oda járnak a pipik szarni.
Pipikére gondoltam,,bár lehet ő is beleszarna szivesen
Lehet hogy egy gyárban készültek
Zozókám, pont ugyanezt mondtad a mixi vidi alatt is
Mixikém én a napokban a zozótól kaptam egy olyan videót, amin te vagy a főszereplő a zxr-el, ettől nagyobb pamacsokat engedve
Tovább is van mondjam még...
ez szénnel megy ?
Végig mert a zizi mindíg is érdekelt
Fajin kis motor, két motorban gondolkodtam, annó vagy nagy zizi, vagy a 9.
Végül is a 9 lett, de valószínű a zizit sem bántam volna meg.
probálkozik de hiába
ok majd még meglátom köszi
ovál 76mm a csavartáv 48,5cm a palásthossz. van benne e betű is. az ára 30 plusz posta.
Szia menyi lenne a leo vince nekem is Mastekem van én leo vincet szeretnék persze csak ha ovál dob
amit árulok annak szép hangja van és zx9-en van ugyhogy nem kell faragni csak felrakni :)
Hali most olvastam bele egy két fórumba. Hagyjátok már őket. Nem éri meg mert már az eredeti vitától már nagyon távol vagyunk. Így már semmi értelme.
Pont ilyen?!
Vagy egy motor nélküli, rozsda halmaz!?
Nem kell, válaszolni tudom a megfejtést.
legalább végig nézted.
98-99
00-01
94-97-hez van,én kuplungolok amikor kell, az új rohamosztagos csimmmában megesett hogy mikor felteszem a lábam a lábtartóra azonnal dobok egy 1.est ennyit kap+ ba a váltóm semmi többet, köszöni jól van, ebben az évben nem lesz dolga.
Van eladó jó zx9r váltód?
szétesikszer topikból megtudtam szarok a 9r váltók.