Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak szeretnéd, ilyen az én udvaromban áll!
el s felejtettem irni hogy amit árulok dobot az e bötűs!
nemtom szerintem nem valami külön márka
Én is épp dobot keresek, ami simán rácsavarozható a gépre. De soha nem értettem, hogy a Leo Vinci az most pontosan kinek a terméke? A Leo Vince másolata?
hihi83@freemail.hu
Aprópénz, hétvégén lefotózom.
Gondolod el is vihetem, ha képek alapján kell és akkor a postával se kell szenvedni.

Szombatig dobj egy mail címet, hova küldjem majd a képeket.
Addig kitalálom az árát. Meg lemérem a csavartávokat is(de emlékeim szerint a 7r 9r dobok azonos felfogatásúak).

A tömege meg majd nem nulla, olyan könnyű, és szép igényes kivitel, csak hát nem gyári és nem e betűs.A gyári meg 93dB és e betűs meg ugye ahoz van hangolva a gyári veztengő,karbi,stb.

7R n amit tapasztaltam, kb. negyed fordulattal dúsabbra kellett rakni az alapjáratnál és ici picit lomhábban reagált 2000 alatt, de felül erőteljesen lepörgött tiltásig, a gyárival 10500tól gyengébben pörög ki.
Nyomaték lukat nem éreztem sehol.

Mivel ovál dob az nem tetszik, hogy a gyári leömlő vége szélesebb, hisz ott kerek a felfogatás ahol a 3 csavar van, de pont ez miatt nem sérül a dob kis eséskor, mivel nem a karbon ér le.
A belinkelt gyári teszten csak 291 volt
hmm mi lenne az ára? lefényképezed?
kispénzért carbon dob nem érdekel?

Mastek triovál, minimális szépséghibával.
Adatlapomon látod, ezzel vettem a mocit, picit taknyoltam vele de nem vészes, csak én vissza raktam a gyárit.
A Mastek matricát a kertkapu lehorzsolta(sokszor a gyalog kiskapun tolltam ki a gépet, és a leömlő felöli végén a fém pánton egy pici horzsolás nyom mikor taknyoltam)
Gondolod lefényképezhetem hétvégén.
Igazából nem hirdetgettem, de csak porosodik a garázsban....
Halihó emberek. van egy titán leo vinci sportdobom csavartáv 76mm palásthossz 48,5cm eladó vagy cserélném carbon dobra. Összeraktam a mocim már csak egy posás tisztogatás van hátra.
és alapból megy 299-et a zizi 1.1
faszák!

Voltunk fent Lilafüreden már nyár vége felé. Egyik haver ismerőse legyalulta a 7 -es oldalát. Sajnáltam.
Jimy is eltűnt, talán ment a kóser sört meginni
EZ még most se hullott szét, pedig az utóbbi 6évben ~15ekm/év belement és nem alapjáraton
Bregi merre van? nagyon eltűnt nem jött a fogaskerékért.
Több komolyságot! Uraim Nincsenek itt most a Gixeres tulajok!
Persze én meg az enyémmel megyek hozzá
Há nem látod!
milyen van neki?
ááá,,már fele annyi se mint régebben..