Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kint dógozik a főúton vagy bent a városi kúton ?
Gyere Kardoskút felé is néha...
áhh! Itt akkor is sáros latyakos idő volt.
1. nem vinném ki mert nem akarom össze sározni.
2. pocos mert oda van airbrush-os faszinál.
3. a rendszert is csak feldobtam rá meg téliesítve van (aksi szobába...).
4. ha hidegbe motorozok este sajog a térdem. (fiatalon soakt motoroztam fagyokban is, ennek ez lett az eredménye.)
jaja,,,hihetőő..
Persze hetente kétszer megyek Orosházára, egysze se láttalak dolgozni
Kiszolgál. Utcán meg jöhet nekem bármilyen technikával egy kanyargósabb szakaszon. Ringen is sokszor célegyenesben úgy mennek el nekem mintha állnék, aztán a célegyenes végén kifékezem az 50 kilóval könnyebb motort.
Köszönöm, azért a kisöreggel a ringen elpicsázok még pár pompamotorost az új gépeikkel.
mit akarsz maa olyan kevessel es amugyis a te geped nem jart tobbet egykeron, mint ketton es nyelgazon meloba es suliba jarni se fogtak be az alfoldon :)
tegyel meg bele par tizezret, birjaaaaaa. csak a gixxxeresek szerint nem, de a motort nem hatja meg az o velemenyuk :)
Szoktam én is...
Az is szép teljesítmény
Mert dolgozunk bameg
Az enyémben csak 97 000 van, már épp be van járatva.
volt itt jó idő,,mé nem mentetek?
1-2 bátor motorozott erre felé...
2 napja munkaközbe a motorozásra gondolok. Ma is! Nagy a vágy nagy a vágy!
Na őszintén a gixiről ha lehet a faridomot át tenném a 10 es kavára. Max ennyi és számomra egy tökéletes motor lenne ami szép is

most intézném a hátad megé a púpodat.
78000? dobjad kifelééé!vegyéé gixert!én is az veszek ha eladom ezt a rakás Ócskavasat..
Aztán kapsz a pofááádraa!
Hű bakker ezt már tudni kell megülni is
meg haromszor megmered padon a zizin harom egyformat mersz,
az olajkalyhan meg harom kulonbozot, ahogy felforr az olaj :)
sooot a zizin van ram air is :)
Jöhetne már a jó idő. Meg fogunk hülyülni mire motorra ülhetünk. Addig is egy kicsit más téma. Jön a vezérműláncom és csere lesz. Már 78000 van benne . És tervbe van véve az elektromos rendszámtartó is
Ha már 1.1-es olajos gixerről beszélünk, miért nem egy 1.1-es ZZR-hez hasonlítjátok? Széria állapotában a Kawa reggelire megenné az olajkályhát.