Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bombás üvegben curasso
szóval ettől fejelgeted az iskola táblát
Én a véremet adom a fórumnak.
2 jó napot.
Jó reggelt elvtársak. Ma beindítom a két fene vadat. A nagyot idén utoljára a kicsit no meg a kicsit is.
e-vót ni a laci motorja a vfr után, sajnálta mert kényelmes volt, és keveset evett. kb ilyen áron adhatta el mert kellett a zsé a 10-re. ő aszt mondta nem bánta meg a 10-est, neki pont megfelelő.
Én meg bírka pörkőttet főztem tegnap bográcsban
Csak jobb lett volna, ha egy-két bírka innen a fórumról is bele került volna...
jaja csak ne mond el neki hogy bele hugyoztam
jimy meglelte a sörét
nem hilak me ugysenem jösz marhát meg keress othun,hátha találsz vagy vágd le a macskát
mond a cimet és viszek kétajtós szekrényt 20-at
Különben is baszoggyámegfele, nem híttá disznyóvágásra.

Viszont jövőhétvégén jöhetnél, marhát vágunk, és hát minden megvan hozzá, már csak a marha hiányzik.
A Te barátodat kérdezzed, baszod.
Én ecce próbáltam, de mivel nem állt mögöttem tíz kétajtósszekrény, elbátortalanodtam, és haza mentem.
hol lehet érdeklődni ezek a banki vissza vett szaroké? NI
Mér akarsz te, banki visszavett szarokat?
Me szerintem ennyié csak az van.
Egy jó ismerőssel és némi jattal bármilyen banki visszavett vackot megszerezhecc, mint egyesek.

Csodák nincsenek, a jót megköll fizetni, vagy elköll lopni.
Néhány zsebhülyét átlehet baszni, mucsaröcsögéről a dobraibrazil még hálás is lesz, hogy ajándék áron kap egy szuper gépet.

A kupec az kupec, mindegy hogy milyen managarnek hívják!
én felnit,mev vázat polirozgattam,attól még kap levegőt a blokk,nem? ja meg a szomszéd asszony seggit......mig ránk nem nyitott a férje
CSAK Norisz
Csak kawa és csak tizes és csak törött és csak olcsón Yamaha maradjon a hangszergyártásnál
Nagy hiba, nem jo az az alunak es a motorosnak se...
Van sajat oxidretege meg van gyari lakk is,stb.
Sok?

Mikrol tudsz amirol en nem?
Te lehet nem én minden héten A hengerek hűtőbordáját nem ajánlották polírozni az öreg szakik, minden mást lehet, kérdezd meg bogyót