Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen motoros Szeki ? Max suzukis lehet tudod az a nagy s betű mint Süket
Bogyesz ezután a kép után elgondolkodik az ember van a földön olyan nő aki a piszkavason kívül hozzád nyúl valamivel vagy leitatod őket
motoros tetkód van !
köszönöm szépen. De a te ruhád meg mien fajta hogy önmegujító nanotchnologiáshogy megujítja saját magát ( vagy csak kitelik a folthábúl )
az én ruhám már kopott Zsákos
ha a Józsi ruhája jó rád,akkor az enyim kicsit nagy lett volna de használd egészséggel,remélem funkcióját nem kell betöltenie
nem éhesek ezek csak szeretik a gyilokot
én még a hétvégén is azon voltam hogy ki kéne hozni a motort de biztos ráfagytam volna inkább szétszedtem
sisak?
húúú van ám lelkesedés.....
na lankad az majd mint a kiürült farok..
megpróbálom majd keritek nyeregszappant
Ja bocs a negyedik a listán.
na itt vannak a harmadik az már elég jó. Azt már használtam én is.
http://piacter.lovasok.hu/fels...
Egyik ismerősöm lovakkal foglalkozik ő hozta ,igaz valami 3600 volt egy kb 5x15x3 cm szappan de legalább leszedte a dzsuvát. és kurva sokáig elég.
és azt tat hol?
nem
a gogli kereső dobta.
jó állása van a muzzy dobnak
Az ezeréves Suomy-t azzal takarítottam és ami szenya lejött csak lestem hogy milyen az eredeti színe
ooké
Ha tuti le akarod takarítani akkor vegyél nyereg szappant ,azzal takarítsd le és utána a méhviasz !
most takarítgatom meg méhviaszolom :)
te bogyesz, nem vetted észre ezek éhesek
Végül is igazad van 52-es teljesen jó nem kell szabni sehol kicsit szük hasban de nem nagyon gáz. szeki haverjától vettem meg a berik rucit
Nagy cucc ,rajtam már születés óta bőr van és méret pontos Bogyesz szokta tesztelni a saját bőr gúnyáját