Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fehérgyarmat mellett,de ha érdekel a ruci adok elérhetőséget Szekit kérd meg,biztos el jön veled ha rá ér
Hol laksz meg szeki mikor megy és meddig marad vajon?
válba nekem is szorit ami valószinu jó lett volna rád
nincs meg sajna
Amugymeg jól megetetnél hogy jó legyen rám a ruha
Hamarabb szolsz megoldom jo lett volna kicsit kimozdulni mert már unom magam hogy nagyon. De kabán vagyok anyóséknál majd holnap este 5-6 körül indulunk vissza debrecenbe. De azért köszi a meghívást. A méret ami kell az tuti hogy 52-es. A tied az nagyobb nem? az 54es hasban jó de a válla meg a karja az nagy. beszéltem egy szabó ismerőssel told egy kicsit az 52es kabátba a hasamnál hogy beleférjek.
gyere el Szekivel holnap és buj bele az én rucimba,ha nem jó,vendégem vagy egy ebédre,holnap ugy is disznótölünk
Beszéltem a haveroddal szeki. holnapra megálmodja hogy el adja-e vagy se.
a SHOX tudtommal olasz,és az olasz tehenek a leg szebbek a németeknél meg csak kék tehén van,bár lehet kinai is,éllitólag ami nem kinai,az hamisitvány
flm-hez mit szoltok aztat érdemes mevenni?
még meg nem mozdulsz benne ! igazi kicsi kinai márka
na még csak az hiányzott volna
a SHOX is birja
a ruha vizsgája az esés
a cimborámon a spool kétrészes szétszakadt 2 helyen is mikor eltenyerelt a bükkben.
ha azt mondom alpinestars
ahogy a cimbora mondta a vizsgabiztosnak mikor miskolcon helyezte forgalomba a fightert: kint maradt olaszban
én a kérdésedre azt mondom : ott maradt valahol nyiregy határában ahol pofára esett vele a volt gazdája.
a géppuskás kép sajna nincs meg
ópel kész
Hol az idomja? Így lefúj róla a szél meg kevés helyen zőőőd
Ez a férfi beszéd
hüle itt még Jimynél voltunk pöstön láttam azóta a dögöt,jól meg nőtt,ahova meg be raktam egy centitsem
Jaj már megint az Opel.
megyek ópel kiput szerelni
1. szevasztok.
de nagy lett a csend. Megy a barátok közt ?