Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csengerben 2 tizes volt egy zőőőd a sírásóé, ő egyenesben tudta a 310-et, ezért is robbant fel benne a generátor mágnese, a főtengely csere után a blokkban maradt mágnes szilánkok újra megzabálták a főtengelyt, sztán vett bele egy másik blokkot. a másik laci haveromé, a fekete,abban már sok km-van sérülés -bukta-motorhiba nélkül.
a zőőd került tápiószentmártonba, egy kis vagány-kodó motoroshoz, már 2x volt a ringen lyme napon de nem mer felmenni vele a pályára. most 320 körül tud.
az a sírásó motorja volt?
Visszatérve a biztosításra úgy látom nem könnyű lesz behajtani a lóvét!
Valamikor csengeri voltam ismrtem a gépet a tulaj unokatesóm amugy Csabi névre hallgat.Blokkot is cserélt nem csak fötengelyt valami összerakási hiba történt és bedarált valamit a gép ezért kellett új blokk!A cimbim az r1 el letakaritotta nekem nemjön be annyira a 10 es kis termetem miatt arról is lábujjhegyen érek le.Györiek vették meg rosszul nem jártak többet volt a gép fényezgetve mint motorozva vele.
nekem most kültek papirt hogy a kárigény elutasitása
Nekem karácsonyra jön a lóvé a biztosítótól . Addig nem vett komolyan, amíg bíróságra nem került az ügy. 3 év után már ideje rendesen fizetni.
Először a baleset után adott egy kis alamizsnát, majd a kért összeg negyedét 1,5 év után
ok majd csörögj meg.
megbeszéljük és hétvégén összefuthatunk.
köszönöm az ajánlatod.
én is láttam fejidom sérült volt kevés km-el.
huhh, ne csak a cm3 nézd meeee 12-es én is ültem a dögön, nekem a méretem a 12, de 240-50 kilóval még eccer nem küzdök-kivéve a saját melléfogásom B kawa- ha fizetek érte.
zx10R 04-05 vagy 07-08, azzal eldobod az agyad. a csengeri volt zx10R 320 körül ment-megy az fogta az audi tt.
szép motor, de beszéltem olyannal aki már látta 3x a főtengelyt a saját verdájában. sikerült eladnia.
hová valósi vagy?
Cső!
Hát ja bízok benne én is.Jót dumáltunk legalább.További szép estét!Hali!
Majd csak végrt ér egyszer ez is! Már nem érdekel,nem húzom magam rajta!
Bízok benne!De a tied se lehet egyszerü.P-s rendszám!Hát igen.Az meg a másik véglet!
Jó ügyvéd kicsontozza őket
Ugyhogy várakozással telnek a hónapok hátha a fa alá megjön a kárösszeg!
Azt mondta a biztositó szakembere hogy utépítésbe gyorsan mentem.Sebességkorlátozás nem volt sebességem a zsaruk szerint 45km.A megengedett 50km volt ezen a szakaszon.De mégis gyorsan mentem a biztosító szerint!Szarakodás meg kötekedés jogalap nélkül!
Ilyen ez a magyar pop szakma!
Nekem k h de a tatinak is ott van.Megállapitott 300000ft kárt és 210000 akar fizetni nem fogadtam el már most ügyvédet fogadtam mert a rendörség is megállapitotta hogy a tata a hunyó.De mégse akar fizetni.
Én ott vagyok,de a seggfejnek nem volt érvényes biztosítás a P-s rendszámán,így MABISZ-os ügy lesz,ha lesz!
Csak nem k h biztosító?
Nekem aug.23.-án,még én sem tartok sehol sem!
Tököm ki van ezekkel!teljes ujrafényezés oldaldekni müszerfalkonzol lápa hátsó nyulvány ez az idei termés a biztositó még nem fizetett a tata elismerte a rendörség megállapította hogy a tata a hibás lóvé még nincs ez volt aug 25 én!