Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A járgányom a nyíregyházi ktm kawasaki közös szervizében lett bemérve kalibrálva.
R1- 202-205kg/171LE
zx9- 212kg/143LE

még jó hogy otthagyott

mit mértek a padon neked?
elárulod ki és hol rakta bele, hol mérték meg
olyan nincs hogy kuka
Köszöntem a segítséget urak holnap bontok és meglátjuk hogy lamella fémlemez vagy rugók esetleg kuka az egész.
Jo a dyno de nem mindegy melyik fuvokasort rakod be mert vagy sok anyagot kap vagy keveset nekem nem volt jó elsőrecsak durrogott utána másik sor fuvóka kipufogógázmérés na meg karbiszinkron utána pad és teljes a siker!Meg vagyok elégedve vele.
Jobb lett a gép a cimbimnek van 2004 es r1 nyomába se értem eddig miota kapott dynot muzzy rendszert meg sportszüröt azóta mintha más motoron ülnék 3 ba felugrik kerékre gyári áttétellel!megérte a befektetést csak ez a kupplung most be ..aszott!
ha bele tetted a dynókat attól kétlem hogy olyan erős lett hogy viszi a kuplungot is magával.

az hogy bele tetted a dynót mit is eredményezett?

dyno

csak kisimítja a nyomaték görbét és végfordulaton ~3LE.

fékpadon beállítva sport szűrővel nyitott kipufogó rendszerrel círka hozza gyári adatokat.
Nemrég tettük bele a dyno jettet és lehet a kis plusz lóerő meg is égette a lamellákat!
ja igy történt mert mentünk találkozór és sürgetett az idö
az új gondolom. de ha új van benne........
holnap megbontom és rámérek
a rugók és a fémlamellákat megmértétek vagy csak suppsz ki a kopókat és GÓÓÓÓÓÓ tovább?
2001 es évjárat sajnos ehhez a legdrágább a lamella 27000ft
a service manual-ban megtalálsz minden fontos adatot a fémlamellák és rugók méreteit illetően, meg van a cserehatár értéke is. csak mérned kell.
Csak lamella cserre volt 37000 nél most van benne 43200
Ezek szerint a rugókat nem cserélted!
Egyébként milyen évjáratú a motor és mennyi kilométer van benne?
A fém lamellákat is cserélted?
Akkor használd 1-2 be
Ennek a sebeit szívesebben kezelgetném
minimális poont amennyi kell.Már állítgattam ott rajta de semmi változás.
Van a karnál holtjáték?
Szevasztok motoros társak.Egy kérdésre várnék válaszokat és tapasztalatokat.Zx 9 r em van.5000 km er rel ezelőtt cseréltem kupplung lamellát de most megint csúszik de csak 3 4 5 6 os sebességbe.Ennyit bir a lamella vagy elgyengült a rugó vagy mi a fa....baja van?