Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyomkodóson oda sem kellett nézni ha írtál egy sms-t!
Nem kedvencem most már nekem sem! Ha kicsit zsírosabb az ember keze azt írogat amit akarí4
hol a karmi?

ezt kő csinálnie
uuuuutalom a tapitelot...
Haljak meg Effendi ,pedig azt hittem bedzsalózik magától is!
mert ott erzekelo mer,elektronika szabol azt az injector meg bespriccel,mint kuki a nuniba....

karbisnal,mint irtam az uszohazba id kell a tulnyomas, mert kulonben nem alakul ki az elvart nyomaskulonbseg es a benyat onnan nem kis manokak vagy torpek hozzak ki a szivotorokba....
Oszd az igét,erre kíváncsi vagyok! Szívesen olvasom az ilyesmit,mert annyit értek hozzá mint majom az uruologiához!
Adjon Isten! Most néztem egy vidit.A beteg elme,bent a konyhában nyomatja leszabályzáson a gumifüstöt egy kéjesixxxerrel!
valamenyire kapisgálom,de öncsed ide a tudományt,nehogy benned maradjon
Csak az a baj ezzel hogy az R1 en nem volt Ram Air !
Csak 2004- ben jelent meg rajta!
Az injektoros megy siman!
Ha erdekel el is tudom magyarazni miert!
Az R1 is
jól alá kell öltözni
Sok hát. 184 cm és 95 kg vagyok, alul 54, felül 54/56-os kell. Neki az 52 lesz a jó kb.
értem én hogy villany motor,de mi hajtja no de a gsx-r megy nélküle,legalábbis a K1-esem ugyan olyan volt nélküle,mint ram airral
karbinak belül is túlnyomáson kell lenni az úszoházban bent, és nem csak a levegőszürőnél a "levegőnek".
Ha az úszóház szellőzést a légszürőbe kötöd akkor langyos motornál fosul indul vagy sehogy, mert a kipárolgott benya a légszürőn lecsapódik.
Ezért két megoldás terjedt el:
1:szelep(levegő v. elektromos vezérlésű)
2:a ram air elejéhez húzzák ki a szellőzést, hogy kifele párologjon a benya de befelé kialakuljon rendes tulnyomás(azonos érték)
Szelepes de levegő vezérelt pl. a 7R, szelepes elektronyos sok honda, szelepnélküli kivezetéses beömlős pl. a 6R
az f3 ra ha ráadod a gyújtást akkor hallasz egy apró kattanást, az a levegő szelep reléje.
amit fel raktál képet kérdeztem hogy megvan te eszetlen,vagy fáradt vagy?
mindig ezen gondolkodtam hogy mé nem jó nélküle bár a cbr F3 se megy még akkor sem ha sok levegőt kap
csutka kormány nélkül lehet is.
csak hiszed
60-70 km/h-ig onnan csak szétszedve egy porsche csomagtartójában tudja a 250-et,
nincs
és ram air nélkül is megy