Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is így vagyok vele,hogy működik és kész!
Állítólag ez a motor egy jól eltalált motorja a Renaultnak!
Én is csak szükségmegoldásnak szántam,egyébként sosem vennék ilyen autót,mert nincs olyan része ami tetszene!
Az alkatrészárak meg nevetségesek hozzá.
Amit már vettem bele: levegőszűrő 1000 ft.
Olajszűrő 800 ft.
Vezérműszíj 2400 ft.
Gyertya(NGK) 500 Ft/db.
olaj amit tettem bele(Total10w-40) 4 L. 3000 ft.
Váltóolaj ERG 75w-90 3 L. 5700 ft.

Ezeket kicseréltem,illetve egy részét hétvégén fogom.
Az első féktárcsa pl. 2500 ft./db.hozzá,fékbetétgarnitura előre 3000 ft.
Szóval ha valamit cserélni is kell,az egy vacsora ára!
Nem bántani akarlak, de az R19-es tényleg elég problémás széria. Annyit persze megért ha működik.
én azért ezt hoztam

Mérete? ára? és hol van? este 5 körül hoznak egyet megnézni ha az nem lessz jó akkor érdekel.
nekem van egy eladó 2részes SHOX pupos ruci,ha érdekel
Én sem komoly célok elérésére vettem,és remélhetően karambooozni sem fogok vele,nem szeretném kinyílva látni a légzsákját!
Nekem is van melós autóm, de azért nem karamboloznék vele, és külföldre sem ezzel indulnék el.
Hopp,hopp!Adjad-adjad,szedjed-szedjed dzsí!Dirib-darab-cirip,zsebóóóóra!
Tanulgasd a dájcsot! Még gutul kommenolhat!i
Ez cigó!Nincs meló!
ez magyarul?
még nem vágom a német nyelvet !
Reggelt! Káncsi butyi,Mo!
jó éjt 9-ek
lehet koplalni, de megéri! Az a baj hogy zöld ruhát nem találtam csak horror árakban, meg akkor a motort is lehetne festeni. azért vettem kawasakit mert tetszik a zöld szin ahozképest fekete kawasakim van
Na akkor a disznótoros elfelejtve és irány a szpining
Holnap hoznak egy garniturát 50 ért rem jó lessz mert van egy kis pocakom és elég nehéz jot találnom aminek jó a nadrágja annak kicsi a kabátja aminak meg jó a kabát annak meg nagy a nadrág többet kell motoroznom és akkor kiizadom a pocakom
Na abból van egy rahedli ,ahogy néztem használtan már 40 k tudsz venni ha újat akarsz akkor kezdődnek az akciók télen. De szerintem minden képpen kétrészeset vegyél ha nem akarsz nyáron bele dögleni.
ZOZO most néztem a profilképed komoly ( ezt neked mágnes mazsola )
Most éppen a bőrruhákat nézegetem mert nekem courduba van és most szeretnék venni bőrt is
beszéltem szekivel majd hív hogy mikor menjek el hozzá és megnézem mije van és mi is kell nekem.
Mazsola hogy áll az extrázás?
Szép jó estét mindenkinek. Mizus felétek?
Az,R19.
Régi autót nem éri meg behozni,mert itthon olcsóbb.
Én meg pont azt szeretem a franciákban,hogy nem fapadosak!
Nem tudom mik a típus betegségei,de ennyi pénzért nem is érdekel igazán!
Indul,jön-megy,fűt, más nem érdekel vele kapcsolatban. Azért benzines,mert nincs kedvem télen a hidegben szívni egy régi diesellel!
ne szívd mellre csak ótottalak és azt gondolom/tam külföldiából hoztad/hozattad
arra pont jó, ha levetkőzte az R19 betegségeit.

hja ha R 19 akkor már ültem ilyenben. azok a puha plüss ülések számomra kiábrándítóak.
jelzem nekem