Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szasz! meló helyzet? ósztriánban?
És 1995-ös az autó,szervízkönyvvel,ugyanis egy Bosch márkaszervíz céges autója volt. Nekem megért annyit!
jogos
Csak hogy tisztán láss!
Szükségem volt egy autóra a téli időszakra,ami elvisz A-ból B-be.
Én ezért az autóért egy 10 - 12 éves robogó árát adtam,történetesen 110 ezer magyar forintot! 2015.10.18.-ig van műszakija,jó műszaki állapotban van,a belseje nincs lepusztítva,4 jó téli gumi van rajta,és az 1.4- es 79 lóerős energy motor 6 liter ALATT fogyaszt benzinből. Ha egy fél év múlva betolom a méhtelepre,akkor is megérte az árát!
Nálam az autó csak közlekedési eszköz,nem faszhosszabbító,úgyhogy nálam csak az a szempont,hogy minél kisebb költségen elvigyen A- ból B- be úgy,hogy közben ne ázzak- fázzak! A motort élvezeti cikknek tartom a háznál,az autót szükséges közlekedési eszköznek rossz idő esetére!
Aki azért vewzi ezeket a dolgokat,hogy azokkal többnek tűnjön,azokkal én semmilyen téren nem szeretnék cserélni.
Szóval jó ez nekem arra amire kell!
Pénzért az ember bajt nem vesz magának.
Ilyenünk volt még a 90-es évek közepén, 1.8 GTS, három ajtós, elektromos tetőablak stb. Külföldről hoztuk be, nem ment rosszul az a gép
Visszaolvasgattam egy kicsit.Látom a hitel miatt mérgelődtetek!A forint alapú is emelkedik menet közben? Nekem is az van de az elejétől a végéig ugyanaz!33800ft/hó.Az sx4-n svájci volt és amikor emelkedni kezdett szépen,azt mondták azért mert a ft romlott a chf-hez kéoest sokat.
Morgen!
Majdnem!
remélem ingyen elvihető rovatból hoztad! ?
Igaz!
inkább én fogazzam mint ő engem
Te is fogaznád mi?!
micsoda fogas
Meg is vettem ezt a téli motorpótlót gyorsan jó szélvédelemmel!
matt zöld
szoba-- motorosok
má hideg van odakünn , még robogányon is, pedig azon van lcd tv elől rendesen.
édes élet
hogy hallgassam azt a tetű cigányt, meg az öntelt ruhás szekrényt
tele a műsoridő cicukkal, elég a melóhelyen néznem hogy kontráznak egész nap , hááááááát jjjjjjjjjjáááááájj !