Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami jobb téma...
Az kizárt ha összefognánk. Bár már egy két fórumról ki vagyok tiltva ip cím alapján azonnal kidobnak Mos azon gondolkozom hogy a facen kellene csinálni egy párt mentes fórumot . Na ott lehetne fröcsögni de csak szigorúan párt mentesen.,
Zozó,lehet az lenne a megoldás de hogy mi húznánk a rövidebbet az már tuti...
Szerintem itt a nagy többség egyforma szarban van ezért kellene össze fogni és nem az úgy nevezett szakemberekre bízni. Szétbaszni a parlamentet de vasvillával na az a jó megoldás.
Zozó,lehet te jobb helyzetbe vagy mint én.
Nálam 2016 ig zárolva az eladás a gyerekek miatt, az ex 2008 óta nem fizet és arra gyúr,hogy élárvérrezek a házat amibe nekem 2/3 részem van és benyomtam 10 millát kb és 6.7 millát vettünk fel ami 9 millára ment fel
Ez igy van!
Amíg nem lesz lázadás addig nem lesz változás.
Karmika nem lesz itt változás .Most a kúriához adták de ők azt mondták hogy ehhez a döntéshez több hónap kell. Meg a jó édesanyjuk szétbaszásához is adnék nekik időt
Ebben az országban nem merik azt meglépni mint pl a Horvátoknál! Mert akik megtehetnék hogy ezt meglépjék a szemét blankoltfaszúak zsebében vannak!
Kell a hely az új hazájuknak!
Jó estét

Zozó olvastam a hitel miatt mérgelődsz ,mit tudsz a törvény módosításról?
Vagy más devizás dologról?
Na azt várhatod előbb fogják kezelni a pinámat a bőrgyógyászaton
ez igy van ugyhogy a 2,5 millás kocsim mire kifizetem 5.5be fog kerülni de nem tudok semmit se csinálni hátha az állam tesz tenne valamit mint a többi eus országokban is
Teljesen mindegy LELŐNI FELROBBANTANI az összes politikus bankot zsidót cigányt. Igaz maradnánk kb 2 millióan de azok legalább becsületes magyar állampolgárok lennének.
Hozzáteszem hogy még mindíg jobb vagyok mintha forint hitelt vettem volna fel!
Én 68 al kezdtem aztán fél évente változik a törlesztőm. az első 3,5 évben volt 100 alatt
Jelenleg 116 de volt már 122 is Az utobbi 2 évben léptem át a 112-t ami a forint hitel lett volna fixen a futamidő végéig!
A golfot meg azért adták mert nekik ha leadnak egy kocsit fizetni kellet érte. Hoztunk mi is onnan.
Persze bameg mert a mi pénzünket viszik kifele . Más faszával könnyű verni a csalánt.
még 7 év
ilyen nincs
a cimbora mondja kint ósztriánban 2% a kamat de van hogy 1%
kisebb dolgot kp-re nagyobb beruházást -értsd autó- hitelre vesznek többnyire.
több éve németországban még a márkás időszakban volt kint pár betanuló az INA gyárban. unalmukban elmentek autókereskedésbe nézelődni, mikor a török meg hallotta hogy magyarul beszélnek odaszólt : madzsar madzsar dzsere csak ide, és már nyomta is a 2.es golf kulcsát a papírokkal a kezükbe. vigyed madzsar a tied.
Persz érthető lenne ha állandó lenne a törlesztő de nekem 38000 ről 72000 ment fel. Hogy a faszba számolnak ?
az van ahol két kereső havi fixxe
ezen kissé megrőkönyödtem
Ez a baj ,nem tartunk össze. A horvátok a múlt hónapban azt mondták hogy nincs deviza hitel a többi környező ország már pár éve meg lépte ezt. Csak minket tudnak lehúzni
Az a baj hogy csak magadat hergeleg vele. Relakx meg benzingőz
Akkor én nem is mondok semmit. 6,5 éve fizetem még van 8,5 év!
Már visszafizettem azt az összeget amit felvettem és még mindíg több van mint amit felvettem!
Havi 120-at fizetek
Szerintem át fogok menni agresszív kismalacba és rájuk borítom az asztalt.