Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok gyorsmotorosok
Nah, vége az édes életnek...
Osztom a véleményed
ki lett javítva a megrágott rész, vettem kellő mennyiségű üvegszálas gittet és nyiregyen 40-es csiszoló papírt hogy vigye mint zápor eső a libaszart ha durvázni köll.
én előbb lebontom a gyári cuccot és utána felpróbálom az üvegszálas ruhát. ha töccik akkor marad így tarka barkán és májusban ezzel kezdem az évet. mivel a festő ingázik két hely között így festés lehet kilőve, ha lesz föstés akkor egyedi lössz.
zűűd lesz meg fehér.
nem rossz,de nem tudom el vegyiteni mert nállunk ez nem nép autó
jó éjt
Mizus mindenki nézi az édes életet ?
halló halló
szeki te hogy állsz a C-s idomal le van már fújva ?
Én egy picit izgatott lettem. Egész nap sütött a nap, mondom akkor gyorsan lepriccolom. Mire befejeztem 1 óra múlva elkezdett cseperegni az eső. Gyorsan átvittem a szomszéd bevásárló parkolójába, mivel a garázsunk még nincs készen. Este viszont ki kellett állni vele 18 óra után. Aztán szakadta az eső reggelig...
Ha nem kell az új akku 220-ért viheted, esetleg egy jó Akra dobot is be tudok számolni.
Holnap csinálok még képeket ha érdekel a kocsi. Mentem vele bő 1000 km-t utánfutóval stabil 120-nál pont 6 litert eszik.
Kicsit jobb mint a Swift. Hátul több lengőkaros futómű, és tárcsafék van alatta, meg nagyobb is persze. Az RD befért a csomagtartójába
Kb. 100,000Ft lett ráköltve. Pl.:váltóban a csapágyak is ki lettek cserélve.
Igazi válság autó, amikor a szomszéd leolvassa a Suzuki feliratot nem lesz rád irigy
meg kaptam és válaszolok, csak egybe mutatom meg a debreceni srácnak ótán bontás.
egy ilyet elfogadnék az ópel helyett.
de nincs rá keret
"Annyi a hibája, hogy karcos volt, kijavítottam, de mielőtt megszáradt volna elverte az eső"

ennek is meg van az előnye ! nem ragadtak bele a legyek meg a por

gyááááá ez fel dobta a napom
Bogyó szabadíts már meg a Baleno-tól! 2001-es 1,9 TDI nagyon szuper motorral. 2001-es 224,000km van benne. Kombi, vonóhorgos, téli gumis stb.
Jól fogyaszt jól megy sok új alkatrész van benne: akku, izzító gyertyák, összes szűrő, olajak, stb. Osztrák papírral 240-ért vihető. Annyi a hibája, hogy karcos volt, kijavítottam, de mielőtt megszáradt volna elverte az eső.
dehogy nem a böribe varják a szandált
És akkor most a barátaid nem segítenek?
Üdv! mail-t megkaptad vagy még nem volt időd reá?
de adtál
ne rinyáljatok,ez az én aktuális egyenlegem pedig én nem vettem semmit
jóéjt Zozó
Na jó elég volt a gyónásból cakát emberek.
ZoZó..ott lehet a nagy emberek is ott pocskondiázzák egymást!