Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt neked is,meg mindenkinek aki itt van!bár az éjjel nagyon sokat írkáltak,most biztos alszanak!
Jó reggelt zöldek és tarkák..
Megyek másik szakihoz nézze meg ő is,biztos ami biztos!
Aztán mehet a hajtépés köztük!
majd egyszer el jut valahogy hozzám legkésőbb nyáron földváron be injektáljuk magunkba
hétköznap : oda el nem jutok
hétvégén: pont akkor nem járok arra

ha beadom jimmy-hez és arra jössz hazafelé. közel lakik M3 -hoz.
vagy ott felveszed ahol az idomot leadtad
jó drága tábla áránybbúú vót?
áránbu vóut
a tábla árát
hát figyelj,be mentem oda ahol javitják a sérült autókat és a biztositó is küldött,na most,ki derült a főnök haver,mondom neki hogy a kocsihoz nem kell nyulni,majd én meg csinálom,a kapott pénzt meg mondom el felezzük,gondoltam hogy fizet vagy 10-20 ezret monta hagyam itt egy napra majd ő rendezi a dolgokat....... gondolod hogy el rendezte ha éán 200-at várnék
hétköznap : ranshofen wertheimerplatz 10
hétvégén : rákóczifalva kossúth lajos 79
amúgy aból a két kilóból te max 70 80 kapsz meg avulás plusz le vonják az áfát
baszod,el jöttek,le fotózták a kocsimat,lökháritó sérült meg az alatta lévő dolgok,ablak mosó tartály(elől van)klima hütő,termó,hütő rács ,jegyző könyvet is fel vették,monta a biztositós hogy a kutya gazdálya is ezt monta tehát semmi gond.......mindent le papiroztak és erre baszod az a gondjuk hogy nincs oltási papirja annak a rohadt dögnek,megint szaladgáltam 1pár kört.biztositó-kutya gazdi hogy elvileg nem kell 6 hónapos korig,állat orvos szerint 3 hónapos kortól kell,de akkor szerencsétlen jószág felett elé siklottam volna ha 3 hónapos lenne,szóval pénz egyenlőre ablakba,és senki nem csinál semmit,mig meg unom és szét verem az irpdályukat ugy 200ezer forint-ig és akkor legyen övék a pénz


akkó küldhecc egy címet hová adhatom be bodza páleszt ha arra járok.

mit akarnak még követelni rajtad?
nem csak az alianz pffff hanem a többi is

894707 ft követel mert kicsit jól éreztem magam !

egy közepes méretű tábla ára elvileg a sógoroknál !

de mivel volt némi alkohol a szervezetembe így nem él a kötelező biztosításom !
allianz pfffff
mert az egésznek annyi a lényege hogy kifelé nem akarnak fizetni a rohadékok valamikor a nyáron el csaptam egy kutyát,nem csinált nagy gondot de ha már utánna szaladtam idegből,meg kérdeztem a gazdit van e lakás biztositása,mivel volt,gondoltam el inditom a dolgokat had fizzessen a biztositó,kivételesen nekem na most, a szerelő mühelybe össze irtak 200 ezer forint kifizetendő kárt az én részemre,ami ugye nyár óta nem érkezett a számlámra,gondoltam utánna nézek az ügynek,nos az van hogy az autó meg javittatva,és az ügy áll mert az a kifogásuk hogy nincs meg a kutya származási papirjai,hol ott már a tulaj el ismerte hogy az ő kutyusa volt........ha nem megyek be nem is tudom hogy áll az ügy,én naivan várom a lecsót,amiből szerintem nem lesz semmi alianz csak szólok
a feltételezését bizonyítsa be!
ez egy normál bírónál semmi, smafu!
tények és bizonyítékok alapján lehet ítélkezni, a feltételezéseknek nincs helyük a valóságban.

te beszélsz levitex
írj egy telefonszámot, vagy kawaszeki@freemail.hu
Előszőr is sok pénzt markolj...
Szeki majd szolj hogy hogyan legyen az üzlet biznisz
Jó éjt mindenkinek!
kulcs,és lám,nyilik festésnek meg tedi henger vagy valami jó festő szaki
ilyen ez a keleti nép Pipi bezzeg felétek,a dobó kockákra vadásztok