Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan az a fajta volt...
apjuk faszát, kellő időben kell indexelni a kanyarodónak és a többi forgalom résztvevője majd akkor látja...
Gondolom az autós az a fajta volt aki kormányt teker és majd belebök az indexkarba mikor már fordul a kormány meg a keze.
Hidd el ültem sokat.
Nekem zavaró az,hogy minden fittyfenén csapkod a kormány, meg negyedgázra kerózni akar a gép és szinte nem benne hanem csak rajta ülök.
Ha már könnyű legyen 2T de akkor se kell indokolatlanul sok Le!
Mi a fenének 150-200Le?
Ez meg tudopd nézőpont kérdése mert pl. a crosstól félek, fosok még ha fizetnek se kell cross motor pedig hmmm imádom a lovét, de cross akkor se
Ezeken felül meg a forma, hááát a mai gépeknek a formája, tuti az összes formatervező

Azért egy 749 -t elfogadnék, az újabb a zxr nél csak digóóó
Nem vagyok jós,nem tudom mi lesz a vége!
A rendőr tök mindegy, hogy mit mond, ha van hatósági baleseti szakértő. Az Ő eredményeit veszik figyelembe. Nekem az összes rendőr, mondta, hogy az autós volt a hibás, egész meg is nyugodtam
Amíg a szakértő felvázolt 3 lehetséges esete közül kettőben az autóst mondta ki hibásnak a balesetért a 3-ikban meg egyikünket sem
"kialakulhatott egy olyan véletlenszerű szerencsétlen helyzet" című mondtata pontot rakott az ügy végére.
Az ügyészség még csak eljárást sem indított az autós ellen
Gyakorlatilag mindenki nyelte a saját kárát
Vizsgálta,most lett készen vele,de még nem láttam az írást,majd a jövőhéten lemásoltatom.
Állítólag 66-75 között mentem szerinte.
Álló helyből indulva,ötven métert gyorsítva úgy,hogy a tanuk szerint még egyet váltottam is.
Ez ilyen nekem ez egy évet is elhúzodott, vagy többet
Na ha a gyerek elismerte az már jó hír
Már csak a nyomoknak is ewzt kell igazolni.
Nem tudod, hogy hatósági szakértő csinált-e vizsgálatot a baleset körülményeiről? Egyáltalán hivta-e valaki.
Ezt kérheti mind a két fél ha szükségesnek találja, illetve a rendőrség bevonhatja, ha a helyi helyszinelő csapat már felsült a tologatós lepkéjükkel
Mert ha ilyen vizsgál az még idő lesz
nekem még zozó jött segíteni rekonstruálni az esetet a baleset után 8 hónappal
Ez van,itt élünk,itt tartunk!
sajnos nem a gyorsaságáról híres a magyar jog,meg ügylet menet mo-on.nekem tavaly aug-ban pont a kawa nap reggelén,éjjelén törték le a suzuki visszapillantóját a kemény részeg "megmutatom kivagyok" gyerekek,és azóta sincs semmi az üggyel kapcsolatban.tettes magvan,be is ismerte,de a határozatot,végzést baszik átvenni,és addig nem tudok mit csinálni,,,,már nem is érdekel.csak reménykedek hogy majd a szarházinak is lerendezik valamikor a tulajdonát...
szevasztok!
Még pontosan ott,ahol bő kettő hónapja,magyarul sehol!
Se rendőrségi határozat,se biztosítós ajánlat,se semmi.
Egyedül annyi,hogyva gyerek hivatalosan is elismerte,hogy ő okozta a balesetet.
Majd a jövő héten már okosabb leszek,mert tegnap felhívtam a kárszakértőt és a rendőr gyereket is aki vizsgálja az ügyet,és mindkettővel a jövőhéten egyeztetek,mert mostmár a t...m tele van a tempójukkal!
Ja értem
De asszem nem rád gondolt lackó
Te lackó ha már úgyis itt vagy mi van a sárga gixivel, bogyóval, meg veled?
Na mi van veled motorgyilkos
merre tart az ügyed?
olvasd el a hirdetést!
Cső!
Természetesen a 8. utast!
Jaja,,behuztam fülem-farkam,,, ,tényleg szánalmas vagyok,,belátom .. ,te vagy itt a fain csávó!
Milyen utast?
Annyira nem volt bő ez az infó
De klackót emlegettél, hozzá kecskemét van közel, ott pont látok egy ilyet a rodeórájd34-nél 2007 áprilisit egy-kilenc-nyolcvanért
Ha azt vetted a kis darázs után valamit jól csinálsz
szép,nem?elég bő?
Na bogyeszkám mi van azzal a sárga gixivel, nem fejtetted ki bővebben
Ez is jó vidi tény és való
Visszanézegettem a fórumot júni 30-ra, megállapítottam azt, hogy zozónak volt ez meg, de letörölte
Annak ellenére, hogy mixi egyáltalán nem ellenezte, hogy fent legyen, sőt
Rémlik az is, hogy jöttek az okos hozzászólások ami szintén kacagtató volt Kár, hogy nem mentettem el valahová azt a vidit, most kawabikának meg tudnám mutatni, hogy hová tart az Ő technikája is
nesze
19. sándor bitter