Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na megy mán a faszméregetés
Enyim a leghosszabb oszt kész
Vita lezárva
Kár itt egymást kikezdeni
Ne öljétek mán egymást faszságokon
Oszt mennyit fizettek ezé, hogy elvidd?
Az ámerikás autó az nyóc hengörös, nem hat.
Meg, nagyon szeretheti a kormányunkat az, aki annyi jövedéki adót kiereget a kipufogón, mint amennyit az eszik.
Kár hogy nem ismerek senkit!Kíváncsvá tesz mindig amikor egymást kóstolgatjátok!
Csak nem azért mert lefutott a szezon és így vezetitek le?
Morgencsőőő!Látom osztjátok egymást szépen!
azé örülök hogy bele tudok gázolni a lelki világodba,,,,
vicc az egész....
de mint mondom hajrá,,sok sikert a roncsaidhoz,,bár sajnálom előre akik ezeket a szarokat megveszik majd...arrol ne is beszéljünk hogy a saját"haverodat"/Bogyó/átbaszod pofátlanul....de ezt itt mindenki tudja ,,csak sajnos nem éred fel ésszel hogy nem jó helyre firkálsz néha.....erre ott a "Műmájer meseíró topic
Fényezésre szét lett szedve, van hozzá motor is. Jellemtelen majom vagy nem mersz kiállni a véleményed mellett. Örülnél ha beletehetnéd a segged egy ilyenbe, de még tankolni se lenne pénzed Szánalmas vagy
Irigység?
főleg egy dukatira...
ha az volna az utolsó motor a földön akkor se kéne...inkább gyalogolok..

nem vagyok én irígy,,,
főleg ezekre a lomokra nem...
hajrá!
háát ez egy roncs bazd+!
ilyen szarokkal seftelsz?ebből sose lesz kocsi,sztem ebbe motor sincs,,,, ,nem hogy 200.000.-et,,20 ft-ot se adnék érte...
nem küldök egy vasat se,,pláne hogy bárhol készülhetett a fénykép..
Amikor a 1098S forgalmimat és a motort belinkeltem akkor is csak az irigység jött belőled. Attól hogy te csóró vagy és nincs pénzed rendes motort venni, illetve hantázol, arcoskodsz attól még másnak mehet a szekér. NE MAGADBÓL INDULJ KI! Érdekesség miatt írtam hogy vettem az RD-t, MÉG FALUN SE LEHET FELVÁGNI EGY 100-200,000Ft-os motorral.
Mindkét lommal van munka és utána tényleg elég sokat érnek (egy utolsó szériás szép kilences árát). Viszont egy kezemen meg tudom számolni hogy a fórumon rajtam kívül ki olajozza össze a kezét.
Meló után hazamentem és szereltem az eladásra váró motorokat, és kocsikat nem a barátok közt-et néztem, nem kocsmáztam. Ha nem volt pénzem kimentem külföldre dolgozni nem sírtam hogy nincs pénz, illetve nem voltam irigy másra aki motort tudott venni. Ez a különbség kettőnk között.
Himi küldheted a lóvét
na ln meg ezt klackó segitségével
Ilyenem vót turisztba(kombi)
kétütemű, de mán a padlóváltós ám
Ezt már láttam régen akkor is jót röhögtem meg most is
jaaa,,, ,,,hogy 200.- Ft? így már más,,,,akkor értem..
na mutasd azokat a képeket,,de leginkább az adás vételi érdekelne,,nem valami netről letöltött szutyok,amire oda vagy montírozva
ugyanmáá teee
2 fillért,nem hogy 200.000 Ft-ot szánnék arra a hantázós képedre...
legalább egy adás vételit mutass ha van merszed!
na de nem érdekes tudja itt mindenki hogy csak a duma van ,csak azt nem értem mit akarsz ezzel itt elérni,,talán hogy felnézzenek rád?
Akkor legyél kemény gyere el hozzám 200,000Ft-tal (mindkét gép kb ennyit ér) ha itt vannak a masinák akkor bukod a pénzt ha nem akkor én adok neked ugyanannyit. Ha meg nincs ennyi merszed akkor lehet csendben maradni
Csinálhatjuk gyorsítva is lefotózom a gépeket te meg küldöd a lóvét
Kiestél.
Mi a faszom van itt ? Szám háborúzunk ?