Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ha lenne mit......igaz koma!
nekem is van motorom baszod,,,,meg Szekinek is...
Zozó,bekaphatod.... van olyan a fórumon akinek már nem kawája van
Szerintem jobban jársz ha mondasz egy két konkrét dolgot és utána jelentkezik akinek van valamije
Jaj de aranyos vagy de hát tudod ami szép az szép. A nőkkel csak baj van viszont a motoron tudok gyújtást állítani Na meg végre olyan ember van a fórumon akinek van is motorja ráadásul Kawasaki
le is lessz szedve és be lesz lakkozva az uj ninja matrica mert a hátsó még nincs lakkozva csak fel van rá ragasztva. Ha valakinek van motyója hozzá akkor szivesen meghalgatom.
ZoZó ...olyan lettél a moci láttán mind valami fiatal bige. .szóhoz se jut senki
Szépet neked is
Nadon helyes ,nem tudom ki találta ki azt a feni festést hogy a felét anyag színben hagyja . Na az nem nóóóóórmális emberke volt. Azt a hátsó Ninja matrincát is meg igazíthatnád
Persze hogy vannak csak bujkálnak a monitor mögött.
no most igy néz ki :) szedem szét majd a téli álomra szinterezik a felniket fényes feketére zöld felnicsíkkal.
nna vannak itt emberkék......
vagy azon,hogy meg ette a tehén a ZÜÜÜDED
A faszt a haver azért szeret velem motorozni mert már előre hallja mikor váltok vissza na az szól nagyot
Régebbi kép már nincs rajta keresek másik képet ez az elő utunkon készült ami egy kocsmáig vezetett
Kell még rá fém fékcső, ülés púp,felhajló fék és kuplung kar, és most te mond a kívánságaidat.

de faszául szóóól!
Hű ha bakker most nézem rám jött a szófosás
Mazsolazx9 először is dobd le azt a nagy kémény csövet róla itt csak Himi szereti ha akkora dob van rajta mint egy kályha cső
Na azokkal dolgozom én is . Tudsz valami jó áron a garázsból ajánlani valamit?
Emberek ! Meg jött a következő áldozat
Régebben azt is gyártottak,de most már csak ajtókhoz,tetőtéri ablakokhoz és ablakokhoz gyártanak vasalatot!
Szeretném csinositgatni alakítgatni a 9-esem van valakinek valami extra felszerelése vagy valami tippje?
Üdvözlet minden 9-es nek
Csak nem az a roto amelyik a zárakat csinálja?