Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vergődök?

cirkus maximus
http://youtu.be/8lPhinuxPCk ezt hallgatom inkább
Jó estét a Zöldeknek és tarkáknak. .Pusz Lackó
Ne vergődj vele Szeki ,patent állapotban van a kis Honda az tény
pipi a népről beszéltem nem rólunk
meg pályinka...
csak belinkeltem mert szép eredeti állapotú kis pénztárcájú motorosoknak, egy cimbimnek ilyen vót mikor nekem cbx-re futotta. kiment a világból a járgány soha nem volt baja egy RR-re cserélte le, nem kellett hirdetgetni vitték azonnal. vannak akiknek elég, volt itt olyan csákó aki széria f3-al, gumi fékcsövekkel ment jó köröket a ringen. kinek hogy nem feccölésnek linkeltem be.
jövőhétvégén nyílván megyünk szarvasra ! told ki az arcod majd egy kólára
úgy úgy
ez kel a népnek cirkusz és kenyér
Tessék tovább folytatni ,már bekészítettem a pattogatott kukoricát
Élmény vissza olvasni már az szórakoztató hajrá.
Szeva lackó
ezt meg akkó onnan tudod, hogy te is ott vagy mindenhol
csimbinek igaza van!
ez a csávó meg mindenhol ott van,bármelyik fórumot nézed meg!ha kérdezik,ha nem!
én a témát le zártam csak fel bassz az ilyen ember aki veri a nyálát hogy neki mennyi mindene van ! meg ide jön fikázni hogy a zx-9r mekkora fos motor ! plusz azt nézi hogy kit hogy bír le húzni hogy ő egy jó bizniszt csináljon magának ! te meg ne haragudj meg kicsit kurvára el vagy vakulva a zxr-től tény és való hogy egy jó technika de nem mindent ezzel kel össze vetni
Kellene a fasznak, még ingyen se
Majd egy elvakult Honda rajongó lecsap rá.
Újkorában is elavult motor volt.
Nem említhető egy lapon a zxr750,zxr400 párossal!
ez vaj meddig lesz meg?
Miért lenne capri? Komolyan kérdem.A caprinak már az eleje is más, sokkal bentebb jön a törés a motorháztetőn és szögletesebb, nem íves mély, mivel a caprin elöl dupla lámpa van.
Én Mustangnak nézem, vagy akkor ha sántit is legyen mustang replika capriból.
itt te vagy az egyetlen személy aki a nyálát veri !

le nézed a csórókat szerintem nem kellene mert ha jól hallottam nálatok se neked van pénzed hanem a kedves feleséged tart el !

ez egy jó hangulatú baráti topic volt itt de neked és a hasonló seggfejeknek köszönhetően ez is el baszódott !
ez akkor lesz mustang amikkor te becsületes ember !

talán jó lesz ez Ford Caprinak is !
Béjemwéééééééét
pont ámárikájí tocsit?
Allfetta gtv6?
924turbo?
rx7?
Bármit csak ne ámárikájííít
Ne foglalkozz vele, nekem számtalanszor volt olyan "ebből a szarból sose lesz autó, motor, csattogóslepke", aztán meg lett
Tudod ebben az országban a farok hosszát meg a mellbőség méretét abban mérik kinek van drágább, meg újabb, mindegy mi csak drága és új legyen.
Volt, hogy motoros rendezvényre elmentünk szoci gépekkel és havertól megkérdik mivel jött, mondja simson aztán aztán furcsa grimasz meg stb.
Nekem is volt amikor felmentem Mátraházára es125/1 nagy csodálkozás és megjegyzés ez nem esik szét a Mátrában?
Ez a tipikus magyar mentalitás...
Azzal az RD vel meg állítom nagyobb élmény motorozni, mint egy átlagos tucat mai müanyagmotorral.