Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nincs sok komoly ember az országba.
és milyen okból?ja hogy nézne ki zölden.
1 jó estét benzingőzös barátaim.
meg grex sisakszeru valamit XD
Esetleg ezt ismeri valaki?
Elnézést kérek, tévedtem...
Látod ebben viszont tévedsz!
Ő ezt annyira komolyan gondolja,hogy először "csak" másfélért hirdette,de mivel a "tudatlanok" nem éltek a kihagyhatatlan lehetőséggel,ezért berágott és levette róla az AKCIÓ - s táblát!
Így sokan verik most a fejüket a falba,mert lecsúsztak az akciós árról,így most "kénytelen" lesz az a szerencsés egy 2 és fél millát letenni ezért az egyedi motorkerékpárért,amelyen még színrefújt tükrök is vannak!
Úgy látom hogy az árát viszont nem gondolta komolyan
Hú most gondolkodóba estem
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
sziasztok
Jobb mint amin valaha te ültél
Most akkor jó a motor vagy sokat kell rá költeni?!
No, ennyit nem olvasok vissza, inkább iszom még egy sört, vagy még egyet.
Én úgy döntöttem hogy vissza adom a banknak mert meghosszabitották maguktól egy évvel az egész szart inkább a másikra költök ami hitelmentes lesz. Remélem májusra összejön.
vegyél ilyet , mert ha én megöregszek ilyenem lesz!
Bár én pár dolgot másképp faragtam volna át, de azok a felnik, ha jól látom 17" és az a dobfék hmmm meg az a tank :)
Pályázni srácok itt a lehetőség http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!

"Most már minden világos!"

Köszönöm mindenkinek a hasznos információt!

Üdv!
Ózd 2 !
Pont nem rég jöttem haza Miskolcon van egy projektem. Jó kis ipar parkban. Az acél város. Hmmm ma épp azon tűnődtünk hogy, hogy a büdös picsába lehet így szétbaszni az Iparunkat. Ott a sok gyártelep. Mennyi ember dolgozhatott itt,,, mennyi ezren. Volt élet, termelés. Volt az embereknek pénze, és még talán kedve is. Most meg végig megyünk és egy árva lélekkel nem találkozunk. Az gyár épületek ott vannak, szinte kietlen.
csak ez mind sokba van,,,,
nem akarok már költeni rá..
1. Hajtod amíg szétnem esik, de sok év kell ehhez XD
2. rálocsolt sok pénzt és tipptopp gyári és vitrinbe :P
3. mint Szeki, szétbontod és úgy kapsz érte kis gombot....
Én az elsőt választanám, addig is motorozol :)
Bezzeg, ha még a régi üzemeink meglennének :P
Ganz, Ikarus, Mom, Rába, stb.
Reggelig lehetne sorolni és az a pálinka alapú cserekereskedelem
Sajna már egyre nehezebb ilyen úton bármit is intézni :(
Egy normális aluhegesztő is azt kér el kis hegesztésért amit nem szégyel, meg mikor ezres alatt szerintem számla nélkül se nyomnak le egy mezei lendkerék lehúzót esztergán a régi 400as mellett lévő hulladék anyagból....