Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még a kilences is menni fog tavasszal legkésőb
Mit keresek? Én semmit.
tán nem alkalmas járművet keresel?
van benne igazság, mert ha összeszerelt állapotban elkezd hangosan dolgozni a váltó akkor újra szét és újra össze.
igaz szét kell szedni
már volt kezembe jónak hitt komplett váltó, amiből kitört egy darab és nem a kerekek közé esett hanem az olajteknőbe. de miután darabokra szedtem látszott a kopottság a kapcsoló körmökön elég rendesen.
Kompletten cseréld mert legalább egymáshoz koptak az alkatrészek. Én egészben cseréltem és azóta minden ok
a kapcsoló köröm minden fogas kereken van. tippelsz!
mivel 3 db léptető villád van, honnan tudod megállapítani így kívülről melyik a hunyó.
kawazsolti pécs, újban ő tud segíteni.
a léptető villák állapota, kukactengely kopottsága és a váltó fogaskerék pár kapcsoló körmeinek kopottsága - lesarkaltsága- adhatja a problémád összeségében.
Hát tényleg nem értesz hozzá.
Aki azt mondta hogy elég leptetoővillat cserélni az vagy atbaszott vagy annyit ért hozzá mint te.
Ez a vváltócsere 80-100 ezerbe fog fájni. Attól függ mennyiért találsz váltót.
A munkadíj kb 20-30 ezer ebből.
vaterán van hozzá cucc!
Helló nem értek hozzá nagyon de ha a kapcsolóköröm lenne megkopva a többit is kidobálná nem?
Ha kidobalja nem elég a leptetoővillat cserélni.
Szét kell szedni meg kell vizsgálni. A fogaskerekek kapcsolokorme van megkopva .
Jobban jársz egy komplett váltó cserével.
Hellósztok több kérdésem lenne!
Léptető villát hol lehet venni zx9r-be(1998) ha tudtok jó oldalt ahol lehet rendelni megköszönném előre!
Milyen olajat ajánlotok a motorba mert az előző mobil1 es olaj nem vált be pedig elég drágán vettem!
Az első kérdés kapcsán ha a motor csak egy bizonyos sebeséget dobál ki de a többinél semmi baj nincs az csak léptetővilla hiba lehet vagy valami más is? (ha van feles léptetővillátok boltolhatunk is)
csúnyán átverték a bogyómat mikor megvettem,de most már kezd nagyon jó lenni!550-ért vettem.most tartok 670-nél.
az enyim ezekhez képest új!
csak mert a tapasztalat ez:
szeva! nekem csak 1db kellene!minden más elfogadható állapotban vagyon!mennyi?és hogyan jutok hozzá?
csak meg vette a zx9-et a grandétól a srác
ezt én is néztem már!kint sokkal jobban van áruk a motoroknak!gondolom,mert ott a fizetőképes kereslet is nagyobb!lehet én is felteszem egy külföldi oldalra....
800-1milla körül kérnek egy ilyenért mint az enyém is,nem nevetséges 5-600-akat
az kiemelő csapot ellenőrizted, mert ha elfárad viszi magával a párját!
mennyi darab köll ?
1 liter pálesz
készíccsed
köszi! remélem tud valaki segíteni,mert még lehetne motorozni!