Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

s teccet ? a tiédé,merre volt mert tettem 1 karikát s volt 9-es 10 db az bíztos.
Mikor mentem húgyálni megcsodáltam!
egyébként itt a képek alapján kerestem arcokat Mező b ben de nem találtam,szerintem pipit meg ismertem volna ,de ő nem jött el.
Sőt én kérdeztem,hol lessz a gyülekező
Én ilyet nem írtam Panyolán ott nem
jó kis masina.
dolgozik mindenki a nagy semmire?
azt írtad nem leszel
No mit nem értesz?
ép száguldozom,nem látod?
Sziasztok én a piros Toalett mellet parkíroztam a haverokkal, vas lábtartós 9 es nem rgy kék szín beütésű moci volt ?
jól mutatsz a Suzukin,csak ne vedd le sisakot.
mivan? mi ez a
1.Jó estét és jobbulást gyengéknek .A fórum nincs ki halva csak mindenki dolgozik non-stop a nagy semmire.
Pipit kérdezd ő az informátor
dokmen? az mi a fasz?
itt jó volt az idő remélem holnap is mert meg támadom a pályát ha talász tükört érdekelne K4 vagy cbr 600F,
majd onnan felhíllak fonon

tegnap jó volt a kis csapatás. esőt mond a jós most a tv-ben, nálad napsütés himinél öső várható. jő az október lehet gyűjteni a fát hideg tél lesz.
a cbr 600 F is jó mert van olyan konzolom hozzá
bazz most voltunk bátszinál de a jövő héten megint megyünk.

cimbora eladta a cbr-rr-t, de már van új alany :srad 750 karbis.
kezdődik a faragás újra.
kügyél rá valamit már montam
már előre fél sávra szöritják a pályát,bójákkal,meg repülőirányitó fényekkel hát figyelj szerintem le vannak paktálva a shellel mert érdekes hogy azon a kuton csinálták nem az egy Km-erre lévő molon és már ha ott vagy ugye,tankolsz,iszo esze,szarsz,hugyol.........lényege hogy mindenkit ki terelnek,nagy autók parkoló,kicsik a kut körul,és ott minden mi szem-szájnak ingere sün,KPM,NAV,meg tán még Dokmen is felvonul és csak ugy szórják a sárga csekkeket
azok a tükrök olyan mint ha csápjai lennének a dongódnak.