Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én használtam Michelin,Metzelert,de csak egy gondolattal volt jobb a Michelin az is inkább a formája,alakja miatt tetszett sokkal dögösebben nézet ki a motor hátulja,az elefántos talán egy kicsit gyorsabban kopott.
1.Jó reggelt,menjetek motorozni ma végre jó idő lesz.
zozó próbáld ki pájára a metzeler rennsportot talán már lehet újra kapni nincs még egy olyan gumi mint az tökéletes kerek a formája hozzá képest egy racetech barum gumi ! pireli diablo super corsa 180/60 lábbtartó csikar és még van fél centi a gumiból brutál jól ki lehet vele gyorsítani a kanyarokból
ozt az hogy csinaltad bakon ment a motor ?

ennyi kilóméter alatt 10 hátsó meg 8 elsőt használok el
EZ JÓÓÓÓÓ
olyan volt most a cimborámnál szettben kb 70% állapotban 30 forintért.
nekem D211 gp 200 forog hátul, még használható.
nem csak 2 évente,,addigra meg is van a 12-13000 km.....
én nem ugy vettem észre,,,,,na de ezt már letárgyaltuk.....
Mondom én de Himi szereti ha 4 évente cserél gumit. Én letojom minden évben veszek egy használtat max tízesért az vígan bírja legalább ha elszállok akkor nem foghatom a gumira. Kecskeméten is nagyon meg kellet hajszolnom hogy csússzon a hátulja.
A Pilot Power 3 tenleg jobb mint a 2 , ? ? _vagy csak a Marketing duma ? ?
Az jó gumi. Olyan van a kicsin. Eger felé egyszer tavaly majdnem oda vertem a gépet, pilot power mentett meg.
a haverom hasznal egy naked 550 XJ Yamaha-n Michelin T63-at ,, es 6000 Km utan meg bajusszos a hatso gummaja !
Előtted drusza előtted Igen Michelin pilot pover 2ct
Contiból is van fajtán belül többféle keverék..... szoft....
Nekem volt fent Conti a 400 ason road attack. Szar egy valami volt. Hol az eleje mászott el hol a hátulja.
"csak" 13500 km-t bírt hátul......
ebben országút,,pálya/a ringen egyszer se csúszott meg alattam/és a supersportgumis urak hol voltak?
Nemtudom hogy motoron mennyire jo -e vagy sem a Conti, de nekem a terepjaromon mar 51.000 Km-t futottak a Continental gummak , es meg mindig joo 40 %-ak.
a Ninja-n (hatul) eddig Pirelli DIABLO CORSA-m kopott le vaszonig, es ezt nem ujonnan tettem ra, megis ment 10 ezret ! ...
sport pilot?
na tuggyátok ki ajánl nektek legközelebb gumit.....
vegyétek a méregdrága gyorsan kopó szarokat....
lényeg hogy tapaggyon mint állat,,,,,
Attól függ ki hogyan és mire használja, minden márkának vannak jó és rossz gumijai. Én metz vettem de keménynek találtam. Lassan négy éve csak Michelint használok.
Hát, még biciklibelsőbe sem vennék Contit
Amúgy vicceltem, nem próbáltam Bridgestone meg Metzeler volt eddig, tehát nem formálok róla véleményt. Metzeler bejövős
na jóvan...
Na szegényt jól összezavartuk
Conti max óvszerben jó
Amilyen idő van mostanság, a jó kis Metzeler M5 Interact kell neki...esőben is olyan, mintha szárazon kennéd neki. Tapasztalat
vegyé Contit! 2-szer többet bír,,főleg ha túrázni akarsz...
én nemrég cseréltem le,,13500 km-t futott..