Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kell maradt 1 kicsi de javát magamra kentem..........
csizmára de mé?
+60 az adó a 10re, 20 a 9 re
egy zx10 142 forint
88 pénz a semmiért
nem kell játszani a tűzzel , barna gyerek. a pipi fekete föstékét hová kented?
109x450
Mennyi lehet az átíratása ezeknek a 9-eseknek? Meg ugye eredetiség vizsgáztatni is kell ilyenkor
Jaja fel lett tüzelve hogy vegyen 1000-res!

Igen Bogyó!
Szekibának
szerintem az lesz a beteg!dolgozik az,csak néha(majd egyre sürübben)felakad,nem tud átbillenni!elég hülyén van kitalálva egyébként...
én is próbálgattam,hajlítottam rajta ide-oda,de az igazi nem lett!
kicseréltem,igy müködik szépen,bár még nagyon nem tesztelgettem,mert mikor megcsináltam,beindítottam és ment szépen(szeptemberben)de azóta se volt beindítva
A hét végén lesz Tökölön rendezvény ott lesznek motorosok is? Kitudja véletlen?
Szia: Először kiszereltem , s majd a végéről levettem a fekete műanyag burkolatot. Bent minden tiszta volt adtam rá áramot és kerepelt majd jó nagy szikrákat hányva dolgozott.Én ezután megnyugodva visszaraktam.Egy két kanyart mentem az utcán minden oké volt.Beáltam az udvarba még bolhászgattam egy kicsit közben járt a motor egyszer csak megint elkezdett dadogni 1-2 henger leállt.A fene már majd megevett és fogtam egy kis bontás után lehúzta a karbiról a gumi csövet és 30cm-re kilövelt a benya. Ezután mérgembe betoltam a garázsba rácsaptam az ajtót és majd nem sokára elkezdem ma megint .De annyira gyűlölöm ezt a bontást a szétszedéshez.Megnézem a gyertyákat, trafót, a kábeleit mert tavaly is volt valami testelési hiba hátha ugyanaz lett megint.
na csak eladja neked?
küd a pizzással
ez a derecskei srácé
szia!a benzinpumpát hogy ellenőrizted?mert ha csak ránéztél,hogy megvan e még,az elég kevés!engem is megszívatott párszor,mire rájöttem!
vedd ki,nézd meg az érintkezőket a végében,mert ha már eléggé be vannak égve,akkor nem mindig tud átbillenni a holtponton!rohadék,mert nem mindig csinálja!
próbáld ki,hogy kikerülöd és a tankról közvetlenül adsz neki benzint!megy ugy is,csak jó tele legyen a tank!ha akkor nem csinál ilyen hülyeségeket,akkor val.színű mégiscsak a benzinpumpa lesz
nekem Szeki küldött bele azt a relé részt,amit kicserélve ujból jó lesz!
szép jószág!hajráááá!
mutassá képet!
nna
nagyon helyes!
reméljük nem a sokadik!
oszt melyik hétvége