Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem átépített ha jól látom a váz sem R-es ugye azon lehetett állítani lengővilla forgáspontot, de a mágus 7-esesek már kivesézték mm-re
Mindenesetre azzal az ilyen olyan W-os izzó hibával nem találkoztam.
Mennyi?
Hát lehet jobb a 6-os, nekem anno 400-as volt, valami fogalmam van róla meg magam végeztem a szervizeket de árban tényleg nincs messze a 6-tól anno a ringen egy 9est fogtam vele meg is van videón, lehet hogy innen volt valaki nem emlékszem meg egy "limó-féle" 10-est is bár ott a pilóta volt a balfasz begőzölt hogy leelőztem aztán egyenesbe elment de kanyarba már elszállt aztán kiment egyenesen a pályáról egyenesbe viszont semmi esélye nem volt ER-6F szintű gyorsulás egy picivel jobb talán de én nagyon megszerettem, sajnáltam is aztán 03-04 636 lett volna de végül 9es lett amit nem bántam meg mert a 63 kg tástem úgy viszi mint a rongyot
üdv
még eladó a kormány stabi és egyéb úri huncutságok
látom írogatsz a zxr400-ba is, te ezek ott feszt szerelnek?
most olvastam bele hogy egy csákó 400-at venne de mikor előjöttek a hiba listával úúú bazz! lehet kezdek már olyan lenni mint a sedu, de pl én olcsóbban adom a zx6-ot mint amit ott kinéztek zxr-t+ ha valami gebasz van akkor otthagyod alkatrészbe inged gatyád. ,98-tól a 6 kilósokat lehet aprítani mert bírja a rohadék, pályán talán a súlyával előnyben lehet de az 57 ló a 109-el partiba sincs és írják hogy milyen élmény vele menni, bazz akkor a 6 kilóssal a mennybe szálltam mert azt lehet élvezni, egy ok szólhat a mellett hogy szép állapotú ha olyat keresel, csak egyre kevesebb a jó.
huhh, az a bódis 0' km-es.viszont a száraz kuplungnak nyoma sincs szép darab, és ha úgy szól mit a you tobos vidiken akkor fasz, jót lehet tekerni egy jó úton egy ilyen vassal.
üdv az uraknak
Nagy nehezen visszakeresve ennyit találtam azt mondta elvileg kint lesz.
mutasd?
igazán ződ motor igazán jó áron
talán holnap
Egyedül kawazsolti 7RR-jét nézném meg na az mozgatja a fantáziámat.
A motorkiállítás szerintem már csak magamutogatásról szól én már nem érzem át ezt a millió olyan képet csinálok amiben fele tömeg van a motor egy picit látszik és ezeket a képeket soha többet nem nézem meg, szerintem ezzel más is így van, inkább a motorba töltöm a belépő árát.Kövezzetek meg de ez a leszarom milyen hideg van felveszem a motoros cuccot és abban feszítek meg csajokkal pózolni ez csak jaszkari. Ez persze csak az én véleményem.
Hát igy akkor mikor látogatod meg a motorkiállítást?
Szintén gálya
képet!privibe is jó!
ne bánkódj én is. a motoros gúnya meg ott veri a melyét a szekrényoldalára felakasztva, pont a fürdik a felkelő nap sárgás fényében.
1.ez a nap már tönkre ment ismét melós ruhát vettem fel.
valakinek gerinc protektor 5000ft-ért?
nem jó rá, néztem én is