Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én vittem a csavart,elmondtam a boltban,hogy mire kell,mért és adott kettőt!
Az esztergályos is tudta a dolgát vele,oszt annyi!
Ezzel csak az a baj hogy a menet és a fej közötti rész kisebb átmérőjű mint a menet.Mivel mángorolt a menet. Igy nem lesz teljes értékű a menet M10x1,25-ös 10.9 -es keménységű csavar kell.
Helló!
Ne keress,csináltass,én is azt tettem amikor elhajlott .
Csavarboltba veszel egy olyan átmérőjüt amilyen kell,de hosszabbat.Az ilyen hosszú csavaroknak csak a végén van menet többnyire.(olyat veszel)
Méretre vágod,így marad egy menet nélküli "csavarod".
A most benne lévőt kiveszed és elviszed mintánsk egy esztergályoshoz,aki vág rá neked pontosan olyan menetet.(mert nem az általánosan használt menet van rajta).
Pár száz forintból megvan.
Kilőve A2-es jogsija van.
Haladunk már megkérdezték papíron hány kw-os! Sose adom e bazd!
Sziasztok 2003 as zx9-hez keresek bukógomba felfogató csavart,ez az utolsó szériás kawa gyárilag meg van a helye a csavarnak.
kár bele a benga
sok fínom cucc, ami már nem idom
185mm zx6
250mm zx9

mint írtam nekem ezt mondta akitől származik, nem mondott valót

postán a kellék,levélpostaiként.
fííínom a cucc
oks thx
Gratulálok öccse!Aztán finoman a gázkarral.....
Van síktolattyús (lapsúberes) vagy csak CV karbisorod van eladó?
Barátomnak kellene 1200-as bandikára.
Kawasaki alkatrészek zx 9 b-c eladó ami van mail adatlapon karbik 39 síktolattyús kerekek blokkok kuplungok fötengely váltó elsőteló kerekek fékek
amint lesz már töltöm is fel
Gratulálok a 10-hez.Sok boldog balesetmentes motorozást kívánok Jöhet majd a hangjáról a videó meg sok sok kép
1-2őt rakhatsz fel ide
Az izlés nem pénz kérdése. Fele annyiba került mint a naked zx10 Ha érdekel valakit teszek fel képeket róla.
ha gazdag leszek tuti lesz egy ilyenem a garázsban
Ha csak motorozni akarok akkor itt az asszony cafe racere, ha meg vadulni, akkor már írtam veszek egy fiatalabb ezres gépet.
Ilyen csak még nem küllős kerékkel
vedd meg imre gixer 400asát had mehessen 9esért
Ha nálam valaki lefoglalóz egy autót/motort leveszem a hirdetést. Majd felhívom hátha most már 700 alatt is ideadja
Miért nem motoroztál vele haza? Tegnap is jó idő volt.
csak hátsó
ne hívj lécci, megmértem zx6-é a sárvédő, a 9-é más
Ma nap közben aztán egyezkedünk.