Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

full protektor
ok
A CBR900-ból küldtek el, mert leírtam a kedvenc motorkájuk típushibáit Legyél a motoroddal boldog, jöhetsz is ide sírni, hidd el lesz gondod vele, és ahhoz képest nem adta olcsón a motort. Igen jól látod elég sokat tudok a motorok adás-vételéről havonta 1-2 megfordul nálam.
Nekem elmondta hogy tört össze gondolom neked is. Ha ezután megvetted használd egészséggel, nincs több hozzáfűzni valóm. Tényleg jót akartam neked, nem volt érdekem lebeszélni erről a motorról, sajnálom hogy ennyire elvakított a leáttételezett zx10.
elhiszem hogy azt hiszed mindent tudsz. ( biztos ezért küldtek el a picsába néhány topicban) Én nem vagyok szakember, de pár ismerős nagy hiábájból tanultam és átnéztem meghallgattam sokmindent. Ha rövid időn belül előjön valami hiba akkor beszoptam. én kb 2 órát beszélgettem személyesen az eladóval és 1x nem próbálta rámsózni. na mindegy veled felesleges vitatkozni úgy is azt hiszed mindent tudsz mindenről . én itt be is fejeztem
Magamnak kerestem motort, nem üzletre. Több éve adtam el a saját zx10-esemet ennyiért szép idomokkal, gondolhatod, hogy most nem venném vissza ezen az áron. 700-ról beszélgettünk, de nem az ár volt a döntő abban hogy meg se néztem. Szerintem Bogyó üzemmódban volt használva, de sok sikert hozzá
Van sok papír nélküli motor lesz hozzá alkatrész.
ja tényleg
Következő epizód: motorskiller
azért ha picivel olcsobban odaadta volna neked kb ennyiért hirdetnéd ebben biztos vagyok
Rég nevettem ekkorát
Felhívtam, el is akartam menni, de szerintem kettőnk közül én jártam jobban Örülök hogy tetszik a motor, nekem valószínű fiatalabb gépem lesz kintről. Vagy egy BMW, vagy ami jó árban lesz.
tudom mit veszek nem kell a vaker elhiszem hogy emailben kiderítettél mindent
Megvetted az egykerekező gépet?
Bátor vagy. Gondolom nem sokkal engedte lejjebb az árát 800-nál. Mire felidomozod jó sokba lesz, de végülis 120-ig így is élmény lehet vele motorozni.
sajnálom
na grat a masinériához, nehéz szülés volt már unatkozni fogok nem lesz mit olvasni
kényelmes ebben az állapotban. de majd kiderül nálam hogy vissza fogom e építeni eredetire
aztat nem tudok mostan gmail megy
aszontad, hogy nem kell naked
gyere már kicsit faszbukra
Meg két furat a váz oldalára szegecsanya.tartó .meg ez az telószár bilincs oszt már nem is olyan olcsó
nincs hirdetési link?
10es
ja de van 2 képem
arra várni kell még egy kicsit