Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát olyan érzés mintha darabos lenne meg hangos, mondták itt páran hogy annyira nem szereti ezt az olajat azért is akarok áttérni.
mit értesz az alat hogy nem szereti a váltó mit produkál ?
állj át hotmail-re vagy gmail-re . sokkal stabilabbak!
A freemail össze omlott nem tudok elolvasni semmit,feltolhatom ide a képeket?
Nálam Actevo-t a váltó nem szereti most próbálom majd ki a motul 5100-et
Úgyszintén jó az hidd el
jaja nekem is bevált és nem szereti CSIPEGETNI egyáltalán
enyimbe is az van,,és szereti,,,,,(na nem zabálni)
jó az!
Sziasztok tapasztalatot kérnék zx9r milyen olajat használtok én Castrol racing 1 powert van jobb ?
Zx10 jó lehet?
Mikori gyártású?Olajat cseréltél már benne?A konzolja gyári vagy utángyártott?Köszi
mail ment!
hát ha nem akkó nem
az utolsó mondatodban van valami
48000
Inkább ne legyél olyan mint én. Mire megcsináltam a Z-t eladtam
Most is lenne zseton motort venni de sajnálom rá, mert nagyon fent vannak az árak, ha megunom sokat buknék rajta
Lovagoljad a motorodat, gyilkoljad széjjel legalább lesz miért engedni az árából
Itt van egy része a 9-es az az eleje a videónak de azt levágtam mert kevés volt a hely de lehet otthon majd felrakom az egészet.zxr400
lopja a videót de fogalma sincs arról hogy milyen motor megy a videón.
zx7r
A zx 7rr -en és a zx 750 r en alu tank volt.
A zx7rr en nem tociko hanem nissin 6 dugos nyergek voltak. 39 mm-es Keihin FCR karbik . Szarazkuplung nem gyári!
nyomjál egy videót a pályáról.
igazad van, lengővilla forgáspont, sík karbi, karbon airbox, száraz kuplung mint a ducatin, és olyan lágyan és gyorsan pörög fel mint a mostani ezresek
én már felhívtalak, most te jössz
ha lehet akkor a józsai bizniszt most üsd meg mert kezdődik a szállodában a csövezés és innentől kezdve óne szabadnap